Wczytuję dane...

Gra Superfarmer z kozą – nowe wydanie popularnej gry planszowej

Gra Superfarmer z kozą – nowe wydanie popularnej gry planszowej

Mali wielbiciele planszówek mogą być szczerze usatysfakcjonowani, kolejny raz bowiem wiodąca marka zajmująca się ich tworzeniem przygotowała dla nich znakomita propozycję. Zupełnie nowa, odmieniona wersja gry Superfarmer poleca się!


Kultowa gra dla całych rodzin!


Superfarmer to gra rodzina, która już od lat cieszy się wielkim powodzeniem. Strategiczna rozgrywka pomiędzy graczami (której to nie pozbawiono typowo ekonomicznego podłoża) to świetny sposób na to, by wcielić się w rolę farmera. Ale oczywiście nie jest to takie proste, by zdobyć po jednym przedstawicielu każdego gatunku zwierząt do swojej kolekcji. Wszak nie brakuje wilków oraz lisów, które tylko czyhają na to, by hodowla się pomniejszyła. W rozszerzonej, najnowszej wersji przeszkadzała też będzie nieco szalona koza, która uwielbia krzyżować plany wszystkim, którym udało się już zebrać sporą gromadkę urokliwych stworzeń.


Idealna na wspólne spędzenie czasu!


Grają całe rodziny, grają grupy rówieśnicze, grają wszyscy miłośnicy wiejskiego życia oraz dobrych strategicznych rozgrywek. Nic zatem dziwnego, że powstaje tak wiele wersji tej znakomitej propozycji. Mieliśmy edycję z borsukiem, mieliśmy także wersję idealnie sprawdzającą się w podróży, teraz przyszła kolej na to, by to wspomniana już koza dołączyła do grona związanego z tą ciekawą planszówką.


Warto zwrócić uwagę na znakomitą grafikę, jaką zafundowała nam marka Granna. Gra prezentuje się naprawdę świetnie, a jej warstwa wizualna zachęca do tego, by raz po raz wyciągać ją z pudełka i rozpoczynać rozgrywkę. Ten planszowy bestseller powstał w latach czterdziestych ubiegłego wieku (początkowo nosił nazwę Hodowla zwierzątek). Wiedzieć też warto, że jego twórca to znakomity polski matematyk, Karol Borsuk.

Popularność planszówki Super Farmer przeszła najśmielsze oczekiwania, chciałoby się powiedzieć, że Polacy pokochali ją od pierwszej rozgrywki.
Od dwóch do aż sześciu graczy może ucinać sobie potyczki w roli farmerów. Na „dzień dobry” każdy otrzymuje po jednym króliku, potem zaś robi wszystko, by otrzymywać kolejne egzemplarze ze stada, pomnażając swój majątek. Zwierzęta można wymieniać zgodnie z cennikiem. Czy to się opłaca czy może lepiej dać sobie z wymianą spokój? Nierzadko jest pora na takie właśnie rozważania!


Teraz, gdy do gry dołączyła nieznośna koza, jest okazja ku temu, by przekona się, jak toczy się boje między zawodnikami z jej uczestnictwem. Czy będzie wszystkim przeszkadzała w bardzo uciążliwy sposób czy może da się zgromadzić stado nawet mimo jej obecności? Oto jest pytanie!
Jasne, ciekawe i starannie przemyślane zasady, ciekawe dodatki oraz mnóstwo śmiechu. Czy kogokolwiek dziwi jeszcze fakt, że dzieciaki tak tę grę uwielbiają?