Wczytuję dane...

Zbuduj z klocków Mega Bloks muzyczną farmę!

Zbuduj z klocków Mega Bloks muzyczną farmę!

Klocki te ten typ zabawek, który znany jest od bardzo dawna. Przeszły one całe mnóstwo ewolucji i zmian, by dzisiaj zachwycać różnorodnością kształtów, kolorów i ciekawych rozwiązań. Powiedzmy sobie szczerze: dzieciaki uwielbiają się nimi bawić. Dziewczynki i chłopcy chętnie budują z nich wieże i inne niesamowite budowle, ćwicząc koncentrację i skupienie się na jednej czynności, a jednocześnie spędzając czas tak, jak lubią najbardziej.
Dlatego właśnie propozycja marki Mega Bloks to z całą pewnością komplet, obok którego wprost nie sposób jest przejść obojętnie.

Połączono bajecznie kolorowy zestaw klocków z niesamowitymi muzycznymi efektami, dzięki czemu dziecko ma okazję poznawać odgłosy, jakie zwierzaki z siebie wydają. Prócz tego czeka go nie lada wyzwanie, bo musi przecież zbudować wiatrak, stodołę i silos, prócz tego stworzyć taką zagrodę dla zwierzaków, żeby z niej nie pouciekały. Na szczęście przy wtórze urokliwych odgłosów będzie to bardzo przyjemne zadanie, z którym na pewno uda się uporać. Aż czterdzieści sześć kolorowych elementów tego zestawu to całe mnóstwo możliwości kreatywnego i interesującego spędzenia czasu. Ze zwierzakami nie można się nudzić!


Fascynująca zabawa musi być też bezpieczna!


To, co dajemy naszym dzieciom do zabawy, zawsze musi dawać gwarancję bezpieczeństwa. Na szczęście w przypadku zakupu zabawek marki Mega Bloks rodzice mogą spać spokojnie. Są to bowiem propozycje, które opatrzono stosownymi certyfikatami i atestami, wykonane z wysokiej jakości materiałów (zupełnie inaczej niż zabawki kupowane na bazarkach, takie, które mogą okazać się ogromnym zagrożeniem). Warto więc zaufać wiodącej marce i temu, by to właśnie dzięki jej produktom dzieci mogły bawić się wesoło i w pełni bezpiecznie.


Dedykowany dzieciakom w wieku 1-5 lat komplet klocków Mega Bloks z zagrodą pełną kolorów, dźwięków i ciekawych rozwiązań to rewelacyjny pomysł na zabawę w chłodny zimowy wieczór albo letni poranek. Świetnie pobudzi dziecięcą kreatywność i umiejętność logicznego myślenia, ponadto stanowi bardzo ciekawy trening zdolności manualnych oraz umiejętności kojarzenia. A dzieło wieńczą radosne odgłosy zwierzaków, dzięki którym maluch albo kilkulatek może lepiej poznać wiejskie życie!


Świetny patent na upominek


Jeśli chcemy kupić naszemu dziecku coś, co stanie się idealnym mariażem świetnej zabawy oraz sporej dawki nauki, idealną opcją wydaje się być kolorowa muzyczna farma. Sporych rozmiarów klocki, ćwiczenie dopasowywania kolorów, a także szereg niespodzianek, którymi dziecko będzie zachwycone. Witamy na farmie!