Wczytuję dane...

Puzzle podłogowe z dzielnym Strażakiem Samem dopełnieniem pokoju dziecięcego

Puzzle podłogowe z dzielnym Strażakiem Samem dopełnieniem pokoju dziecięcego

Postać Strażaka Sam zna chyba każde kilkuletnie dziecko. Zwykle to chłopcy zachwycają się jego przygodami, ale są też nieliczne dziewczynki, dla których ten właśnie bohater godzien uwagi. Trudno wiec dziwić się temu, że producenci zabawek, ubrań i akcesoriów dziecięcych wprost zasypują nas fantastycznymi propozycjami inspirowanymi bajką o dzielnym Samie i jego przyjaciołach. Dziś kolejna ciekawa opcja która nie tylko bawi, ale i uczy, (a takie właśnie połączenia lubimy najbardziej)!


Dla fanów układania puzzli!


Układanie puzzli jest znacznie bardziej korzystne dla rozwoju dziecka, niż mogłoby się wydawać. Rozwija kreatywność, ale i uczy cierpliwości. Ta czynność sprawia, że można poćwiczyć zdolność logicznego myślenia oraz pamięć. Dziecko ćwiczy także zdolność myślenia analitycznego i logicznego oraz motorykę małą, co jest niezwykle ważne.


Ale jakie puzzle warto kupić dla swoje pociechy, by układała je z prawdziwą radością i wielką frajdą? Oczywiście, te, które przedstawiają po ułożeniu jej ukochanego bohatera! Każdy kilkuletni fan Strażaka Sama na pewno upora się z układanką z wielką fascynacją i uśmiechem na ustach. Wszak gdy jego praca zostanie ukończona, ujrzy właśnie jego, a prócz tego i innych bohaterów bajki i charakterystyczne dla nich pojazdy oraz akcesoria.


Komplet składający się w dwudziestu czterech elementów to znakomita opcja dla kilkuletniego fana układania puzzli. Oferuje go kultowa marka Trefl, która słynie z tego, że zawsze przygotowuje dla dzieci najwyższej jakości produkty. Nie inaczej stało się i tym razem, komplet puzzli jest bowiem utrzymany w pięknej kolorystyce, wykonany z niezwykłą starannością i dbałością o szczegóły. To wszystko sprawia, że dziecko ma wiele frajdy z układania.


Maxi rozmiar, maxi zabawa!


Dzięki imponującym rozmiarom puzzli dziecko nie musi układać ich wyłącznie na stoliku, jak najbardziej może rozłożyć je na podłodze i z tej perspektywy rozmyślać, jak uporać się z układanką. Jesteśmy przekonani, że złożenie wszystkich części w jedną całość będzie wspaniałą przygodą. Idziemy też o zakład, że na jednorazowym ułożeniu się nie skończy, na pewno puzzle będą z pudełka wyjmowane niejeden raz – wszak Strażak Sam to postać, która potrafi zjednać sobie fanów. Wspaniale wpiszą się w klimat dziecięcego pokoiku, jesteśmy o tym przekonani!
Te i inne puzzle inspirowane postacią dzielnego strażaka, którego przygody dzieci uwielbiają śledzić na ekranie, to dla każdego wielbiciela tego bohatera znakomita opcja na zabawę. Niejako mimochodem mały właściciel kompletu może się także sporo nauczyć. Nie dziwi nas zatem kompletnie fakt, iż ciągle powstają nowe komplety układanek – i nie brak chętnych na zabawę nimi. Można układać, podśpiewując wesoło: Zrobi wszystko za dwóch, Sam to prawdziwy zuch!