Wczytuję dane...

Wykluwające się dinozaury, czyli Jajkozaury Jurassic World

Wykluwające się dinozaury, czyli Jajkozaury Jurassic World

Które dziecko nie przepada za dinozaurami? Te niezwykle tajemnicze i posiadające przeróżne moce stworzenia zasługują na uwagę! A kiedy jeszcze można oglądać to, jak przychodzą na świat, kilkulatki będą na pewno w wielkiej euforii. A taką niesamowitą opcję przygotowała dla nas wiodąca marka Mattel, która zawsze ma dla dzieciaków coś specjalnego!


Zaobserwuj, jak wykluwa się Twój dinozaur!


Niezwykle oryginalna zabawka dedykowana została już trzylatkom. Gdy leciutko naciśnie się jajko, w którym mały dinozaur się znajduje, po chwili będzie można (z pewnością z wypiekami na twarzy) obserwować to, jak przychodzi on na świat. Każdy z niech jest inny i zarazem każdy wyjątkowy. Na przykład urokliwy Jajkozaur Stiggi ma rogi, które wciąż rosną i rosną. Nieduże stworzonko na pewno zafascynuje zarówno kilkuletnie dziewczynki, jak i ich rówieśników.


To jednak nie wszystko, przygotowano bowiem znacznie więcej kolorowych, niezwykle inspirujących do ciekawych zabaw Jajkozaurów. Jest na przykład także zielony Triceratops z charakterystycznymi białymi rogami, jest i Tyranozaur, którego zęby stają się z czasem coraz większe. Nie zapominajmy i o innym przedstawicielu tego niezwykłego gatunku – Blue można karmić, a granulki, które pochłonie, wyjdą z jej drugiej strony. Trzeba przyznać, że to bardzo ciekawa i nietuzinkowa lekcja na temat systemu trawienia, którą można przeprowadzić niejako mimochodem podczas fantastycznej zabawy.


Przyjaciel dinozaur to jest to!


Nieduża zabawka jest o tyle wygodna, że dziecko może zabrać ją z sobą wszędzie – na spacer, wyjazd czy wizytę u rówieśników. Z powodzeniem zmieści się w kieszeni i zawsze będzie przy swojej małej właścicielce czy też kilkuletnim właścicielu. Przygotowano dla dzieci nie lada propozycję, pierwsza niespodzianka jest bowiem już podczas wykluwania się danego osobnika, potem można z zachwytem obserwować, jakś magiczną, niezwykłą cechę przypisał mu producent. Jajkozaury to metoda na świetną zabawę zarówno samodzielnie, jak i w gronie innych dzieci, na przykład porównując, które z nich ma dinozaura z danymi zdolnościami.


Marka Mattel słynie z tego, że zawsze przygotowuje dla najmłodszych zabawki bardzo pomysłowe i wyróżniające się najwyższą jakością. Nie inaczej stało się i tym razem. Jajkozaury stworzone są z innowacyjnych materiałów i z wielką dbałością o detale, dzięki czemu cechuje je ponadprzeciętna trwałość, wytrzymałość oraz solidność. Oczywiście są także bezpieczna dla zdrowia małych właścicieli, więc można bez obaw powierzyć je dzieciom, gwarantując im tym samym moc wesołej i kreatywnej zabawy!