Wczytuję dane...

Edukacyjna ciężarówka sorter od Fisher Price, czyli muzyczny pojazd dla najmłodszych

Edukacyjna ciężarówka sorter od Fisher Price, czyli muzyczny pojazd dla najmłodszych

Każdy psycholog dziecięcy czy pedagog powie, że najskuteczniejszą i zarazem najprzyjemniejszą formą nauki jest ta poprzez zabawę. I to właśnie dlatego na polskim rynku pojawia się dzisiaj tak wiele znakomitych zabawek edukacyjnych, dzięki którym dzieciaki nabywają cały szereg nowych umiejętności, spędzając czas dokładnie tak, jak lubią najbardziej. Dziś przedstawić pragniemy edukacyjną ciężarówkę dla najmłodszych (dedykowana jest dzieciom od szóstego miesiąca życia). Czym się wyróżnia? Spieszymy z wyjaśnieniami!


Sortowanie to świetna zabawa!


Oto jest zabawka skonstruowana w ten sposób, by dziecko mogło z niej korzystać na różnych etapach rozwoju. Najpierw zajmie się z pewnością umieszczaniem klocków w konkretnych otworach pojazdu, słuchając z zachwytem ponad pięćdziesięciu rozmaitych dźwięków, wypowiedzi oraz uroczych piosenek. To jednak jeszcze nie wszystko, bo kiedy nasza pociacha nieco podrośnie, będzie mogła prowadzić pojazd z uroczą buźką wymalowaną w przedniej części na sznurku. Takie propozycje lubimy najbardziej!


Dopasuj kształt!


Przy tej znakomitej zabawce dziecko musi nieco pogłówkować, zastanowić się nad tym, jaki kształt klocka pasuje do odpowiedniego otworu, w jaki sposób sortować przedmioty czy też jak je rozpoznać. Jednak wszystko odbywa się przy dźwiękach urokliwych melodyjek, zatem nie staje się dla malucha czynnością męczącą czy w jakikolwiek sposób nużącą.
Marka Fisher Price przyzwyczaiła już nas do tego, że wszystkie jej produkty wyróżniają się najwyższą jakością wykonania. Nie inaczej stało się i tym razem, kolorowa ciężarówka to przykład zabawki, którą można powierzyć maluchowi bez żadnych obaw. Wykonano ją z najwyższej jakości materiałów, została opatrzona odpowiednim certyfikatami oraz atestami. I bardzo dobrze, bo każdy odpowiedzialny rodzic może dzięki temu dać swojemu dziecko to, co najlepsze, a do tego bezpieczne dla jego zdrowia. Pamiętajmy o tym, że kupowanie zabawek niewiadomego pochodzenia na bazarkach może to wielkie ryzyko, wszak materiały, z których się je wykonuje, mogą być kancerogenne. Ufajmy tym, którzy są sprawdzeni i zawsze przygotowują dla naszych pociech wysokiej jakości zabawki.


Edukacyjna ciężarówka z polską wersją językową została stworzona z wielką dbałością o szczegóły. Wszystkie elementy zabawki z powodzeniem nadają się do tego, by dziecko brało je w swoje małe dłonie. Poza tym zadbano o kolorystykę tej propozycji, wybierając to, co podoba się maluchom i co jednocześnie świetnie prezentowało się będzie w przestrzeni.
Świat kolorów, liczb, kształtów i dźwięków to całe mnóstwo ciekawostek, sprawmy więc, by nasze pociechy miały do nich dostęp!