Wczytuję dane...

Barbie Dreamhouse Adventures – o czym fabuła tego filmu?

Barbie Dreamhouse Adventures – o czym fabuła tego filmu?

Gdy pojawił się ten pierwszy odcinek tego niezwykłego amerykańskiego serialu animowanego, niejedna fanka najpopularniejszej lalki świata siedziała z zachwytem przed ekranem, chłonąc kolejne przygody głównych bohaterek. Barbie Dreamhouse Adventures to opowieść o Barbie oraz trzech jej siostrach (Skipper, Stacie oraz Chelsea). Przeżywają one mnóstwo niezwykłych przygód, w których nierzadko towarzyszy im także niesamowicie przystojny sąsiad Ken.


Poznaj fascynujące podróże lalek


Lalki udające się w podróż nie mogą próżnować, mają bowiem wiele spraw do załatwienia. Trzeba się spakować, zadbać o wszystkie dokumenty, zająć się wszelkimi domowymi sprawami na czas nieobecności – a potem można już z uśmiechem na ustach wyruszyć przed siebie i przeżywać moc przygód.


Skoro serial animowany o wojażach Barbie i jej towarzyszek cieszy się tak ogromnym powodzeniem, nikogo nie powinno dziwić, że powstały także lalki inspirowane tą niezwykłą produkcją. Ich popularność rośnie dzisiaj w niesamowitym tempie!
Stylowa Barbie jest to podróży przygotowana wprost idealnie. Zabiera w nią ukochanego pieska i całe mnóstwo akcesoriów, które pozwolą jej na wygodę i komfort w każdej sytuacji. Na pewno swoim aparatem fotograficznym zrobi mnóstwo zdjęć zabytków i innych fascynujących miejsc!
Skipper natomiast jest minimalistką, w swoim brązowym plecaczku zmieści wszystko, co potrzebne jej do szczęścia podczas poznawania nowych obszarów. A co z Kenem? Ten stylowo i modnie ubrany sąsiad sióstr nie zapomniał oczywiście o najważniejszych akcesoriach, które bardzo przydadzą mu się podczas wojaży!


Wyruszamy w podróż pełną przygód!


Marka Mattel zawsze przygotowuje dla dzieci to, co najlepsze. Nie inaczej stało się i tym razem. Wszystkie lalki inspirowane telewizyjną (a konkretniej netflixową) opowieścią o podróżach Barbie i jej przyjaciół oraz rodziny są stworzone z najwyższą dbałością o każdy detal. Odpowiedzialni rodzice myślą zwykle przede wszystkim o tym, by to, co dają swoim pociechom, było dla nich bezpieczne. W tej sytuacji mogą spać spokojnie, bo marka ta gwarantuje znakomite materiały używane do stworzenia lalek, stosowne atesty oraz certyfikaty.
Zapowiada się wiele godzin znakomitej zabawy!
Lalki z serii Barbie Dreamhouse Adventures to mnóstwo ciekawych rozwiązań, jeśli chodzi o codzienną zabawę. Dedykowane już trzylatkom, staną się okazją do ciekawego spędzania czasu zarówno w pojedynkę, jak i w gronie koleżanek oraz kolegów (jeśli i oni nabiorą ochoty na uczestniczenie w niezwykłych wojażach tych postaci).
Takie zajęcie stać się może niejako znakomitym wstępem i sposobem na przeczekanie do momentu, aż dzieci będą wraz z rodzinami wyjeżdżały na ferie, wakacje czy wymarzony weekend. Czu wszystko jest już spakowane i gotowe do drogi?