Wczytuję dane...

Zabawki konstrukcyjne tym razem w formie zwierzątek, czyli spersonalizuj sobie biedronkę

Zabawki konstrukcyjne tym razem w formie zwierzątek, czyli spersonalizuj sobie biedronkę

Fantastycznie wspomagają zarówno rozwój manualny dzieci, jak i ich kreatywności – nic zatem dziwnego, że zabawki konstrukcyje biją rekordy popularności. Kilkulatki uwielbiają tworzyć z nich najrozmaitsze pojazdy, budynki czy sylwetki zwierząt, bawiąc się przy tym doskonale i niejako mimochodem trenując swoją motorykę małą oraz zdolność koncentracji. Połączenie zabawy z nauką to w opinii psychologów mariaż idealny!


Build a Bot, czyli kreuj i baw się znakomicie!


Zabawki od TM Toys z cyklu Build a Bot to wymarzone egzemplarze dla wszystkich dzieci, które uwielbiają kreować, budować coś z niczego, obmyślając sposób na to, jak najlepiej poszczególne elementy z sobą połączyć. Wyróżnia się na ich tle choćby urokliwa niezwykle biedronka. Już czteroletnie maluchy z pomocą dorosłych będą mogły ją dla siebie stworzyć – i to zastosowaniem pełnej personalizacji. Samodzielne wykonanie swojego owada dedykuje się dzieciom w wieku 8-12 lat. Taki kurs robotyki i innych przedmiotów ścisłych poprzez świetną zabawę to nie lada gratka!
Zabawka powstała z wielką dbałością o szczegóły, do wykonania każdego z jej dwudziestu pięciu elementów składowych użyto wyłącznie najwyższej jakości materiałów, zapewniając w ten sposób dzieciom sto procent bezpieczeństwa. Dzięki zastosowaniu dołączonych do zestawów naklejek można stworzy biedronkę jedyną w swoim rodzaju. Gdy posiada się także inne części owej serii, istnieje możliwość ich połączenia w jedną całość!
Warto wiedzieć, że zabawki z serii Build a Bot to opcja stworzenia robotów, które się poruszają. Na przykład wspomniana już biedronka Build a Bot potrafi wesoło trzepotać skrzydłami oraz poruszać się. Gdy dziecko samodzielnie lub z pomocą rodziców stworzy swoją własną konstrukcję, będzie niezmiernie dumne z owego osiągnięcia… i o to właśnie chodzi!

Chcecie poznać inne owady do składania? Proszę bardzo. Mamy w ofercie jeszcze pszczółkę i mrówkę. Co ciekawe - można je połączyć ze sobą i otrzymać kolorową gąsieniczkę! Super sprawa prawda?


Poznaj inne modele z serii Build a Bot


Seria TM Toys to także inne, niezmiernie ciekawe propozycje, obok których nie da się wprost przejść obojętnie. Mamy na przykład zabawnego króliczka oraz urokliwego lisa. A może dziecko będzie miało ochotę na zbudowanie błękitnego dinozaura?
Robot-zwierzątko to bardzo ciekawy pomysł na prezent dla dziecka. Przypomnijmy, że już czterolatki mogą się ową niezwykłą zabawką cieszyć, starszaki zaś z pewnością stworzą ja zupełnie samodzielnie.


Nauka logicznego myślenia, świetna zabawa połączona z solidną dawką nauki, a przede wszystkim ogromna satysfakcja z tego, że stworzyło się własną zabawkę – nikogo nie powinno zatem dziwić, że seria Build a Bot cieszy się tak dużym powodzeniem. Warto sprezentować ją każdemu dziecku ciekawemu świata, które czekają dzięki temu całe godziny wspaniałego zajęcia związanego z tworzeniem, a potem z zabawą ulubionym zwierzakiem!