Wczytuję dane...

Zabawka Pooparoos, czyli Toaleta Niespodzianka - mnóstwo śmiechu i zabawy!

Zabawka Pooparoos, czyli Toaleta Niespodzianka - mnóstwo śmiechu i zabawy!

Oto idealna propozycja dla tych dzieci, którym znudziły się już standardowe, klasyczne i sztampowe zabawki. Teraz czas na coś, co zachwyci, wprowadzi nutkę tajemniczości i jednocześnie wywoła prawdziwe salwy śmiechu. Zabawka Pooparoos nie ma sobie równych!


Zabawne zwierzątka kryjące się w sedesie!


Toaleta Niespodzianka to z pewnością nie jest zabawka, którą można byłoby nazwać przewidywalną. W jej wnętrzu kryją się bowiem przeurocze postaci, zwierzątka, które staja się dziecięcymi ulubieńcami już na pierwszy rzut oka! I nie dziwi nas kompletnie owa sympatia, bo każdy z stworków jest inny i zarazem każdy wyjątkowy. Dzieciaki coraz częściej pragną je kolekcjonować, sprawiając sobie tym mnóstwo frajdy!
W skład każdego zestawu wchodzi toaletka, figurka, łyżeczka oraz 3 niespodzianki. Na jakie zwierzątka można trafić, kiedy otworzy się ten niezwykle kolorowy i pełen wyjątkowości komplet? Jest między innymi jednorożec, nie brak i królika oraz innych wesołych stworzeń.


Mnóstwo opcji zabawy!


Producent zabawki to kultowa firma Mattel, którą znają rodzice i dzieci na całym świecie. Do stworzenia każdej swojej propozycji stosuje się w niej wyłącznie materiały najwyższej jakości oraz innowacyjne techniki, okraszając całość dawką pomysłowości oraz staranności wykonania. Nic zatem dziwnego, że Toaleta Niespodzianka to hit wśród kilkulatków!
Zabawka dedykowana jest dzieciakom, które ukończyły cztery lata. Z chęcią bawią się nią zarówno dziewczynki, jak i chłopcy. Dlaczego pozwala ona na tak wiele opcji wesołego i kreatywnego spędzenia czasu? W pierwszej kolejności dziecko otwiera toaletę, by sprawdzić, jakie kolorowe zwierzątko czeka tam na swojego właściciela. Potem przychodzi pora na zbiornik z trzema niezwykłymi pakunkami. Należy wrzucić je do sedesu i z niecierpliwością oczekiwać, co się stanie. Dalszy etap to nakarmienie stworzonka, potem zaś musi ono pozbyć się jedzonka…poznanie cyklu trawienia jeszcze nigdy nie było związane z tak wesołą zabawą i mnóstwem radości!


A może kolorowa toaleta z niespodziankami jako prezent?


Pooparoos to znakomity paten na na prezent dla kilkuletniego dziecka. Zabawka bardzo oryginalna, taka, która przynosi swojej właścicielce albo właścicielowi szereg niespodzianek. Wszystkie dzieci, które mają problem z odwiedzaniem toalety i takich wizyt unikają, teraz będą mogły je sobie w pewnym sensie odczarować. Wszystko wskazuje na to, że popularność tej propozycji będzie rosła nadal – i bardzo dobrze, bo to zabawka, obok której nie sposób przejść obojętnie!