Wczytuję dane...

Ken Dreamtopia jako pływający Syren, czyli nowa odsłona Kena

Ken Dreamtopia jako pływający Syren, czyli nowa odsłona Kena

Do postaci Kena każda kilkulatka zdołała się już zapewne przyzwyczaić. Czasem bywa on niezwykle elegancki, innym zaś razem ma na sobie sportowy outfit. Teraz jednak przyszedł moment na zupełnie nowe, bardzo oryginalne jego wydanie, które zaskoczy każdą fankę zabawek. Uwaga, uwaga, oto Ken Syren, podwodna postać z mnóstwem magicznych funkcji i nietypowym wyglądem!

Syren, czyli para dla urokliwej Syrenki

Nie tylko syrenkami w damskiej odsłonie można bawić się w najlepsze. Teraz przyszła chwila na to, by pojawiły się ich odpowiedniki w formie męskiej. Przedstawiamy oto Kena Syrena, który powstał na skutek wytężonej pracy specjalistów kultowej marki Mattel, którzy dołożyli wszelkich starań, by stworzyć tę wyjątkową postać. I trzeba przyznać, że udało im się to świetnie.

Sporych rozmiarów Ken w syrenim wydaniu zachwyci każdą kilkulatkę ceniącą podwodne przygody. Jego wspaniały wygląd i spore rozmiary to gwarancja tego, że zabawa nim to wielka przyjemność. Można kreować jego niesamowite przygody samodzielnie albo wraz z koleżankami. Można bawić się w domu albo poza nim. Można kreować jego wyjątkowe historie – za każdym razem będą one inne, jeszcze bardziej fascynujące!

W pięknym zestawie znajdziemy figurkę Kena i nie tylko. Dołączono także zginający się w pasie ogon, specjalną płetwę oraz naszyjnik z muszlą. Teraz udanie się do magicznej krainy Dreamtopia będzie jak najbardziej możliwe! Zabawka dedykowana jest już trzylatkom, które uwielbiają bawić się lalkami i dla których to niebanalne i bajecznie kolorowe wydanie Kena jest niezwykle intrygujące.

By zawsze bawić się bezpiecznie!

Każdy rodzic pragnie, by jego pociecha otaczała się wyłącznie bezpiecznymi dla jej zdrowia zabawami. Na szczęście w tym przypadku można spać spokojnie. Marka Mattel tak przygotowała swoją niezwykłą propozycję, by była ona opatrzona stosownymi certyfikatami i atestami, przygotowana z dbałością o każdy detal. W rezultacie rodzice wiedzą, co dają swoim dzieciom, te zaś mogą bawić się bezpiecznie. Pamiętajmy, by szerokim łukiem omijać zabawki sprzedawane na bazarkach. Nie zapominajmy, że plastik niewiadomego pochodzenia może mieć działanie kancerogenne. Bądźmy na to szczególnie wyczuleni.

Pora na podwodne przygody!

Ken Dreamtopia to rewelacyjne połączenie ciekawej sylwetki, najwyższej jakości wykonania oraz przystępnej ceny. Warto zatem spełnić jedno z marzeń swojej kilkulatki, zamawiając go już teraz!