Wczytuję dane...

Lalka Barbie i jej urocze pieski na spacerze

Lalka Barbie i jej urocze pieski na spacerze

Nie ma chyba dziewczynki, która nie zachwycałaby się urokiem lalki Barbie. To zabawka, która bez wątpienia może zostać nazwana kultową. Tym razem pragniemy przedstawić jej wydanie, które idealnie wpisze się w nurt zainteresowań wielbicielek zwierzaków. Oto bowiem lalka Barbie, która zabrała na przechadzkę swoje czworonogi.


Świetna zabawa i ćwiczenie wrażliwości oraz empatii!


Przygotowana z wielką dbałością o szczegóły, pięknie ubrana (wiosenny outfit prezentuje się znakomicie) i starannie uczesana lalka jest już gotowa do drogi! Jej dwa pieski także – jeden będzie dzielnie maszerował tuż przy nodze swojej właścicielki, drugi zaś, mniejszy, na pewno z chęcią wskoczy do specjalnego wózeczka albo torby. Taka wdzięczna grupa na pewno będzie spacerowała bardzo długo, zachwycając się widokami oraz chłonąc czyste powietrze!


Lalka opiekuje się swoimi zwierzętami z wielką troska – zapewne jej mała właścicielka będzie postępowała dokładnie tak samo! Mówi się, że zakup tej nowoczesnej i bajecznie kolorowej zabawki to dobry pierwszy krok przed pojawieniem się w domu prawdziwego, żywego pupila – można bowiem zorientować się, jak kilkulatka podchodziła będzie do kwestii wyprowadzania pieska czy też opiekowania się nim.


Duża lalka i jej wierni czworonożni kompani to spełnienie marzeń każdej dziewczynki. Zabawka dedykowana jest już trzylatkom, które uwielbiają kreować nowe losy swojej ulubionej bohaterki i niejako przy okazji przepadają wprost za zwierzakami.


Bezpieczeństwo też się liczy!


Z punktu widzenia każdego rodzica niebagatelne znacznie ma fakt, czy zabawka, którą powierza dziecku, gwarantuje mu bezpieczeństwo. Na szczęście w przypadku produktu słynnej marki Mattel nie ma powodów do obaw. Lalka i towarzysze wykonani są z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu rodzice mogą spać spokojnie. Przy okazji wspomnijmy kilka słów na temat zabawek sprzedawanych na osiedlowych ryneczkach, takich, które nie posiadają stosownych atestów i certyfikatów. Aż trudno pomyśleć o tym, co takiego kryje się w ich wnętrzu i na co mogą narazić dzieci. Wybierajmy zatem tylko propozycje sprawdzonych, znanych producentów, a na pewno się nie zawiedziemy!
Spacer z pieskami ukochanym dziewczęcym zajęciem!


Ta niezwykła lalka Barbie od Mattel ma wielką szansę na to, by stać się ukochana dziewczęcą zabawką, wierną towarzyszką oraz powiernicą sekretów. Idealna zarówno do zabawy samodzielnej, jak i tej w gronie koleżanek czy rodzeństwa. Zestaw ten to bardzo ciekawy patent na prezent dla kilkulatki. Idziemy o zakład, że wywoła on prawdziwą eksplozję radości!