Wczytuję dane...

Vaiana: Skarb oceanu, film animowany produkcji Disney'a. Poznajcie zabawki z tej bajki!

Vaiana: Skarb oceanu, film animowany produkcji Disney'a. Poznajcie zabawki z tej bajki!

Opowieść o świecie pełnym egzotyki, o rzeczywistości, w której dzielna (bardziej od niejednej dorosłej osoby) nastolatka wyrusza w pełną przygód i niebezpieczeństw wyprawę po ogromnym oceanie – oto jest Vaiana: Skarb oceanu, animacja, która bije dziś wszelkie rekordy popularności. Jak można się zapewne domyślać, zachwyt dzieci tą produkcją przekłada się w prosty sposób na powodzenie wszelkich akcesoriów, gadżetów oraz zabawek, które są z nią bezpośrednio związane. Vaiana Maui to jeden z przykładów zabawki, którą dzieciaki uwielbiają, dowiedzmy się zatem o nim czegoś więcej!

Pełna egzotycznych przygód zabawa w polskiej rzeczywistości

Dzielna Vaiana poznała podczas swoich prób ratowania plemienia (a ściśle po tym, jak burza porwała jej łódź na tajemniczą wyspę) półboga Maiu. Ta niezwykła postać przeszła sporą metamorfozę w czasie trwania opowieści. Na początku bardzo zadufana w sobie i egoistyczna, potem zaś angażująca się w pomoc bohaterce. Vaiana ( w oryginale Moana) mogła potem na owego niezwykłego półboga liczyć, co w dużej mierze pomogło jej w uratowaniu rodzimek wyspy.

Nie tylko postać dzielnej małoletniej wojowniczki cieszy się wielkim powodzeniem wśród dzieci (zwłaszcza dziewczynek, ale i chłopcy sięgają z chęcią po te niezwykle barwne egzemplarze), okazuje się, że Maui to także znakomity wybór. Nieczęsto bowiem kilkulatki mogą bawić się figurką półboga, prawda? A ta konkretna zabawka wykonana została z wielką dbałością o detale, twórcom udało się znakomicie odwzorować postać z owej fascynującej animacji, która od 2016 roku (bo wtedy powstała) boje rekordy popularności.

By bawić się bezpiecznie!

Dla każdego rodzica jedną z kluczowych kwestii jest to, by jego dziecko mogło się bawić bezpiecznie. Na szczęście w tym przypadku nie ma żadnych powodów do obaw, bowiem figurka Maui stworzona została z materiałów najwyższej jakości, opatrzona jest stosownymi certyfikatami oraz atestami. Można zatem spokojnie powierzyć ją dziecku ze świadomością, że będzie miało zabawkę bezpieczną i taką, która posłuży na długo. Jej wielką zaletą jest fakt, że niezmiernie rozwija dziecięcą kreatywność. Dziewczynki (bo, jak już wspominaliśmy to one zwykle po nią sięgają) całymi godzinami obmyślają nowe przygody bohaterów, wśród których prym wiodą oczywiście dzielna Vaiana oraz półbóg Maui.

Producentem zabawki jest wiodąca marka Hasbro, która słynie z tego, że jej dzieła łączą w sobie najwyższą dbałość o szczegóły oraz bardzo pomysłowe rozwiązania praktyczne. Nic więc dziwnego, że kolejny produkt kazał się być taj niezwykle udanym i popularnym. Gdy tylko kilkulatka obejrzy zatem ową fantastyczną disneyowską animację, pragnie również przeżywać przygody z Vaianą oraz jej towarzyszem Maiu. I dzięki Hasbro może to zrobić!