Wczytuję dane...

Ożyw świat znany z Gwiezdnych wojen z nowymi zestawami Force Link

Ożyw świat znany z Gwiezdnych wojen z nowymi zestawami Force Link

Najsłynniejsza saga świata doczekała się wielu ciekawych gadżetów, akcesoriów i zabawek. Trudno wszak się temu dziwić, wszak Gwiezdne wojny przyciągają przed ekrany miliony dzieci i dorosłych, zaczarowując ich niezwykle fascynującymi opowieściami. A producenci zabawek bacznie obserwują to, co się dzieje, obmyślając, projektując, tworząc…by ich dzieła były idealne niczym skrojona na miarę sukienka i by znakomicie sprawdzały się w rzeczywistości dwudziestego pierwszego wieku! Świetnym przykładem takiego właśnie postępowania jest stworzenie fascynujących zestawów z serii Force Link. Teraz każdy, kto ukończył szósty rok życia (bo takim odbiorcom zabawka jest dedykowana) może przeżywać niezwykłe przygody, których początek datuje się na dość nieokreślone dawno temu w odległej galaktyce!

Zestawy Force Link dla każdego miłośnika Star Wars!

Nie ma chyba fana kultowej sagi, który nie słyszałby o tych fantastycznych kompletach, dzięki którym zabawa wkracza w nowy, niezwykle fascynujący wymiar. Zestawy startowe Force Link mają to do siebie, że pozwalają przenieść przygody postaci do naszej rzeczywistości. Trzonem kompletu jest fantastyczny aktywator na rękę, dzięki któremu uruchamiamy aktywność konkretnego bohatera (pamiętajmy, że każdy z nich reaguje nieco inaczej).

Zestaw z figurką Hana Solo Star Wars należy do szczególnie rozchwytywanych, każdy bowiem wielbiciel sagi pragnie wcielić się w jego rolę. Wszak zabawki interaktywne mają to do siebie, że bez chwili wahania nazwać je można propozycjami na miarę dwudziestego pierwszego wieku. Znakomicie kreują dziecięcą wyobraźnię i chęć poznawania świata, współgrając z najnowszymi technologiami i osiągnięciami w branży. Szybkie i relatywnie proste aktywowanie świateł oraz dźwięków to tylko preludium do bardzo udanej zabawy, która z pewnością przeciągnie się na wiele, wiele godzin. Miejmy na uwadze to, że zestawy Force Link to świetny pomysł na spędzenie czasu samodzielnie, z rodzeństwem albo w gronie rówieśników.

Przystępna cena współgra świetnie z najwyższą jakością wykonania oraz niesamowitą wprost dbałością o detale, jeśli chodzi o każdą z zabawek. Wszak marka Hasbro słynie z tego, że proponuje dzieciom to, co najlepsze: ciekawe rozwiązania technologiczne, niebanalny pomysł na każdy model oraz jego walory natury praktycznej. Aktywator założony na rękę i figurka postaci to wszak zestaw, który bez problemu wziąć można z sobą choćby na spacer czy wizytę u kolegi, by tam bawić się w najlepsze.

By bawić się bezpiecznie!

Położono też bardzo duży nacisk na kwestię bezpieczeństwa, przygotowując komplet rodem z Gwiezdnych wojen z materiałów najwyższej jakości. Opatrzony on został stosownymi certyfikatami. To dla każdego rodzica szalenie istotne, bo wie on, że może podarować swojemu dziecku możliwość bezpiecznej zabawy. Jednocześnie pragniemy gorąco przestrzec przed kupowaniem zabawek na lokalnych bazarkach. Aż włos jeży się na głowie, gdy pomyśli się, co takiego może kryć się w plastiku, z których są one produkowane. Niech nasze pociechy bawią się bezpiecznie, przeżywając zawsze fascynujące przygody i kreując nowe losy ulubionych bohaterów Star Wars – tak, jak w przypadku kompletu Force Link!