Wczytuję dane...

Star Wars R2-D2 – poznajcie jego historię

 Star Wars R2-D2 – poznajcie jego historię

Wielbiciele wszystkiego, co związane jest z Gwiezdnymi wojnami, mogą poczuć się usatysfakcjonowani. Wszak kolejny raz mamy do czynienia z propozycją, która fanom kultowego serialu Lucasa Star Wars spędzać będzie sen z powiek…dopóki jej nie zakupią. Sprawdźmy, o czym mowa!

Robot droid zachwyci każdego fana sagi Star Wars!

Dzieci (bardzo często wzorem swoich rodziców) z zachwytem obserwują losy postaci ze Star Wars. I, jak można się zapewne domyślić, bardzo chętnie bawią się wszystkim tym, co jest z nimi związane. A gdyby tak połączyć zabawę z nauką, pozwalając, by nasza pociecha mogła zawiadywać niezwykłym robotem, który stanowi wynik pracy najlepszych specjalistów z branży? To jest dopiero wymarzone połączenie cech, prawda?

Star Wars R2-D2 to astromechaniczny droid, który może być sterowany dzięki specjalnej aplikacji. Już ośmiolatki (bo dzieciom od tego wieku zabawka jest przeznaczona) mogą z powodzeniem kierować nim dzięki tabletowi albo smartfonowi, przeżywając niezwykłe przygody i ciągle na nowo kreując losy owej niesamowitej postaci.

Nowoczesność w służbie dzieciom!

Trzeba przyznać, że jest to propozycja, którą do wielu znanych nam zabawek przyrównać można tak, jak da się zestawić najnowszy model jaguara z leciwym małym fiatem. Jednym i drugim da się pojechać, ale tylko pierwszy z nich zafunduje nam ogrom wrażeń podczas przejażdżki . Dokładnie tak jest i tutaj, robot ten zachwyca już na pierwszy rzut oka, bowiem jego wygląd to istna kwintesencja nowoczesności na miarę dwudziestego pierwszego wieku. Migające wesoło diody, świetlne efekty, a do tego staranna kompozycja, na widok której nawet dorośli są w stanie wykrztusić niekiedy jedynie donośne „wow!”.

Skoro już mowa o dorosłych: każdy rodzic, gdy wybiera dla swojego dziecka zabawkę, bardzo uważnie analizuje kwestię jej bezpieczeństwa. Jeśli chodzi o propozycję zabawek Star Wars od Hasbro, można spać spokojnie. Nad powstaniem tego wyjątkowego produktu pracowali najlepsi specjaliści, stosując wyłącznie najwyższej jakości materiały. Zabawka posiada certyfikat bezpieczeństwa i stosowne atesty, a zatem już ośmioletni uczniowie mogą spędzać w ten sposób czas bez obaw!

I Ty poznaj R2-D2!

Postać, która obserwowała kluczowe wydarzenia historii galaktyki, będąca w siłach Ruchu Oporu, znająca z autopsji inwazję na Naboo….długo można byłoby wymieniać jej rozliczne przygody, ale z pewnością każdy fan sagi zna je doskonale. Warto zatem wspomnieć, że to dziedzictwo wprowadzenia do świata zabawek najnowszych technologii pozwala na tworzenie oraz wyświetlanie holograficznych nagrań. Sam robot reaguje na wiele komend, rozpoznając głos swojego właściciela. Okaże się na pewno bardzo wiernym i ciekawym kompanem codziennych zabaw, poznawania świata oraz wycieczek. Można bawić się samodzielnie, można spędzać także całe godziny na pokazywaniu kolegom, co takiego potrafi – możliwości są nieograniczone!

Ta na wskroś nowoczesna i niezwykle fascynująca zabawka niejednego rodzica także zachwyciła. Pozostaje tylko pytanie, czy jego pociecha zechce mu jej użyczyć na chociażby kilka minut?