Wczytuję dane...

Gra w życie jako planszowa rozgrywka z kołem fortuny

Gra w życie jako planszowa rozgrywka z kołem fortuny

Na rynku dostępnych jest wiele gier planszowych o najróżniejszej tematyce. Ale gdyby tak zagrać...w życie? Tak, dzięki Hasbro to możliwe! Ta kultowa marka zaproponowała nam bowiem niesamowitą planszówkę, w której najważniejsze jest podejmowanie odpowiednich decyzji – życiowych decyzji. Pokochały ją całe rodziny!

Kolejna odsłona popularnej propozycji!

Wielu zna standardową wersję tej rozgrywki, teraz przyszedł czas na wakacyjny jej format w nowej odsłonie. Gra w życie to planszówka przeznaczona dla przynajmniej dwóch graczy (maksymalnie może ich być czterech). Propozycja ta różni się nieco od klasycznej, tutaj bowiem naszym wyborem nie jest przede wszystkim ścieżka kariery czy rodzinna, a raczej kierunki podróży. Bajecznie kolorowe wakacyjne karty z miejscami cudownych urlopowych wojaży z pewnością bardzo zachęcają do tego, by grać całymi godzinami! Przygotowano bardzo ciekawe karty zadań, które będą wymagały od graczy nieco zaangażowania i kreatywności. Czasami będzie trzeba coś zaśpiewać albo wcielić się w rolę niczym najprawdziwszy aktor.

Zadbano też o kwestię praktyczną tej propozycji. Sama gra wykonana jest z wielką dbałością o szczegóły, wszak pracowali nad nią najlepsi. Solidność wykonania koła fortuny i innych elementów (na przykład aut czy żetonów) z całą pewnością zasługuje na naszą uwagę. Nie jest to gra planszowa, która po kilku rozgrywkach będzie się nadawała jedynie do tego, by zalegać w szufladzie. Dzięki trwałości i wytrzymałości na pewno posłuży przez długi czas, gwarantując całe godziny udanego spędzenia czasu w gronie rodziny czy z rówieśnikami.

W życie graj, baw się świetnie!

Zawierająca bajecznie kolorowe koło fortuny gra to świetna opcja dla każdego, kto ukończył osiem lat. Rodzice z upodobaniem kupują ją swoim pociechom, wiedzą bowiem, że znakomicie pobudza dziecięcą kreatywność, wymagają podejmowania błyskawicznych decyzji i obserwowania, jak potoczą się dalsze losy konkretnego zawodnika. Ten trening refleksu poprzez świetną zabawę to znakomity pomysł!

Gra w życie to również genialny patent na prezent (ten podarowany z okazji urodzin, Dnia Dziecka czy też Bożego Narodzenia, a być może zupełnie bez okazji, ot, tak, by sprawić dziecku masę radości i wywołać uśmiech na jego twarzy). Tutaj nic nie jest pewne, losy graczy zmieniają się niczym w kalejdoskopie, a raczej…jak w życiu! Warto wspomnieć kilka słów o stronie wizualnej tej fantastycznej propozycji – jest bowiem co podziwiać! Bajecznie kolorowa plansza zachęca do tego, by w długie listopadowe wieczory albo leniwe niedzielne popołudnia zasiąść do niej, fundując sobie tym samym wspaniale spędzony czas. Zagraj w życie i Ty!