Wczytuję dane...

Lalki My Little Pony Equestria Girl – czy nadal cieszą się tak wielką popularnością?

Lalki My Little Pony Equestria Girl – czy nadal cieszą się tak wielką popularnością?

Każda mała dziewczynka ma swoją ulubioną lalkę. Taką, która jest jej wierną kompanką i towarzyszką każdego dnia, taka, którą można się bawić całymi godzinami i nigdy się nie znudzi, taką, która spełnia marzenia o pięknie najbardziej wymagających kilkulatek. Lalki Equestria Girl dedykowane są dziewczynkom od lat pięciu. Bajecznie kolorowe, z przeróżnymi akcesoriami w zestawach oraz w kompaktowych rozmiarach, dzięki którym można zabrać je z sobą wszędzie.

Zapowiada się mnóstwo radości!

Trzeba przyznać, że postaci Equestria Girl różnią się w znaczny sposób od klasycznych lalek – dzidziusiów czy nawet Barbie. Widać wyraźnie tutaj dwudziesty pierwszy wiek i inspirację przeróżnymi trendami w modzie, która przeniosła się także do rzeczywistości dziecięcych zabawek. Ale to nie jest oczywiście wada tej propozycji, wręcz przeciwnie – to zabawki uszyte na miarę naszych czasów!

Bezpieczna zabawa dla każdej dziewczynki!

Z punktu widzenia rodzica kluczową kwestią jest to, by jego pociecha mogła zawsze bawić się w sposób w stu procentach bezpieczny. Na szczęście w tym przypadku można odetchnąć z ulgą, mamy tutaj bowiem do czynienia z produktami najwyższej jakości. Wiodąca firma z branży dziecięcej wprost nie mogłaby pozwolić sobie na to, by stworzyć zabawkę, która nie byłaby stworzona z materiałów najwyższej jakości, a prócz tego opatrzona stosownymi atestami i certyfikatami.

Kilkulatka natomiast patrzy przede wszystkim na to, by jej zabawka odpowiadała pod względem wizualnym. I tutaj nie ma powodów do obaw, bo każdy model z serii Equestria Girl to mistrzostwo wykonania. Dzięki odpowiedniemu doborowi barw i akcesoriów każda z propozycji My Little Pony Equestria Girl spodoba się kilkulatce, nie mamy co do tego wątpliwości!

Zabawka, którą z powodzeniem można schować do kieszeni i zabrać z sobą wszędzie – to jest z pewnością świetna opcja dla każdej dziewczynki w wielu szkolnym czy przedszkolnym, która pragnie bawić się w pojedynkę czy z koleżankami. Ciekawy dobór kolorów i motywów przewodnich każdej lalki to także mocna strona tej propozycji, która przecież nie od dziś cieszy się dużym powodzeniem. Dzięki najwyższej jakości wykonania ta zabawka na pewno pozostanie ze swoją mała właścicielką na dłużej, fundując jej masę radości.

Tego typu modele mają to do siebie, że można wcielać się dzięki nim w rozmaite role (trenując swoje umiejętności aktorskie), ciągle kreując nowe, jeszcze ciekawsze historie, jakie zdarzyły owym postaciom. Są więc nie do przecenienia w roli lalek pobudzających dziecięcą wyobraźnię!

Equestria Girl to najwyższa jakość w przystępnej cenie, laleczki stać się mogą zatem ciekawym patentem na prezent dla kilkulatki. Z okazji jej urodzin, Dnia Dziecka, Gwiazdki…a może tak po prostu, by sprawić jej masę radości!