Wczytuję dane...

Lalka Anna z bajki Frozen Kraina Lodu – czy jest równie pożądaną zabawką jak Elsa?

Lalka Anna z bajki Frozen Kraina Lodu – czy jest równie pożądaną zabawką jak Elsa?

Kiedy myślimy o tej jednej z najpopularniejszych ostatnimi czasy animacji dla dzieci, w pierwszej kolejności do głowy przychodzi nam z pewnością słynna Elsa, czyli bohaterka główna. Ale zaraz, jest przecież i Anna, która także domaga się uwagi! I chyba robi to bardzo dobrze, bowiem księżniczka Arendelle coraz częściej pojawia się w formie lalki w sklepach z zabawkami dla dzieci. I jest rozchwytywana!

Poznajcie Annę!

Na pewno nieustraszona, obdarzona poczuciem humoru, nieco szalona, uśmiechnięta…taka jest Anna. Pragnie uratować swe królestwo, udaje się więc w pełną niebezpieczeństw podróż. Jednocześnie jest niesamowicie odważna, bezinteresowna, zawsze pełna optymizmu. Kiedy wszyscy poznają się na tym, jaka w rzeczywistości jest Elsa, ona jedna w nią wierzy. Postać ze wszech miar niezwykła, dlatego też kilkuletnie dziewczynki (bo to one zdecydowanie częściej od rówieśników po nią sięgają) wprost przepadają za nią!

Bajka Kraina Lodu bije wszelkie rekordy popularności, więc i zabawki z nią związane znikają z półek sklepowych w tempie wręcz błyskawicznym. Tak dzieje się nie tyko w przypadku lalek przedstawiających Elsę czy Ola, ale także postać Anny. Na szczęście wiodący producenci bardzo zadbali o każdy detal, by była to propozycja bajecznie kolorowa, modna, interesująca z punktu widzenia każdej kilkulatki. I w pełni im się ta sztuka udała!

Lalka Anna Frozen w komplecie z lustrem stanie się z pewnością okazją ku temu, aby bawić się wesoło przez wiele godzin, wymyślając ciągle nowe przygody bohaterki i tym samym rozwijając swoją kreatywność. Zabawka z bajki Kraina Lodu ma obok siebie przepiękną toaletkę z szeregiem typowo kobiecych akcesoriów służących poprawieniu urody. Są perfumy, wachlarz, biżuteria, a więc wszystko to, co uwielbia mała elegantka!

100% zabawy w bezpiecznym stylu!

Dla odpowiedzialnych rodziców kluczową kwestia jest to, czy zabawka dana dziecku na pewno jest dla niego bezpieczna. W tym przypadku nie ma żadnych powodów do obaw, bo lalka od Hasbro spełnia wszystko pokładane w niej nadzieje. Wykonana została z materiałów najwyższej jakości i dzięki innowacyjnym technikom, posiada stosowane atesty i certyfikaty, dlatego też można spokojnie dać ją kilkulatce.

Lalka z jednej z najsłynniejszych dziś bajek dla dzieci na pewno stanie się wierna kompanką dziewczynki. Będzie bohaterka niezliczonych historii, odgrywając swoją rolę w iście hollywoodzkim (a w tym przypadku raczej disneyowskim) stylu. Anna to bohaterka, której nie sposób nie pokochać!