Wczytuję dane...

Sylwestrowa noc - jaką biżuterię polecacie?

Sylwestrowa noc - jaką biżuterię polecacie?

Stary rok ustępuje miejsca temu, który dopiero nadchodzi. Mamy mnóstwo postanowień, składamy sobie życzenia, rozkoszujemy się smakiem szampana – sylwestrowa noc nie ma sobie równych! Warto uczcić to wydarzenie odpowiednim wyglądem: elegancka sukienka, modna fryzura i makijaż, no i stylowa biżuteria. Stylowa, czyli jaka? Taka, która lśni, błyszczy, skrzy się przepięknie, która zwraca na siebie uwagę, lecz nie jest w tym zbyt nachalna. Jak taką znaleźć? Podpowiadamy!

Kolczyki podkreślą kobiece piękno!

Co prawda wisiory czy bransoletki nie do każdej sylwestrowej kreacji pasują, jednak z kolczykami jest inaczej. One są w stanie dodać całej stylizacji klasy. Wszak klasyczna mała czarna w połączeniu z elegancką ozdobą uszu to będzie na pewno strzał w dziesiątkę!

Jakie powinny być idealne sylwestrowe kolczyki? Przede wszystkim takie, po których widać, że zostały po przemyśleniu wybrane na tę szczególną okazję. Zapomnijmy o wszystkich nierzucających się w oczy, bardzo skromnych i całkiem zwyczajnych elementach biżuteryjnych, pozwólmy sobie w ostatnią noc mijającego właśnie roku błyszczeć niczym najprawdziwsze gwiazdy na czerwonym dywanie. To właśnie dlatego eleganckie kolczyki ozdobione kryształami Swarovskiego wydają się być rozwiązaniem wprost idealnym. Co je wyróżnia?

Z pewnością oryginalny kształt listków, który pięknie prezentował się będzie w połączeniu z różnymi sylwestrowymi fryzurami i typami kobiecej urody. Urokliwe listki to niebanalny i jednocześnie bardzo interesujący pomysł na to, by dopełnić stylizację sylwestrową ciekawym dodatkiem.

Najwyższa jakość za rozsądną cenę!

Która z kobiet nie docenia pięknej biżuterii? Ale nie ukrywajmy, żadna nie ma chyba ochoty na wydawanie na nią olbrzymich kwot. Na szczęście duże kolczyki srebrne idealne na sylwestrową noc (i nie tylko, bo i na świąteczne spotkania z rodziną i przyjaciółmi oraz inne okazje) dostępne są w bardzo przystępnej cenie. Kryształy Swarovskiego mienią się pięknie, prezentując się luksusowo, a każda z pań stać się może ich właścicielką już za nieco ponad sto złotych. Brzmi jak bajka, a to prawda!

Dodatki są ważne!

Wydawać by się mogło, że to sukienka jako kluczowy element sylwestrowego outfitu musi wybrana z wielką uwagą, a z dodatkami, mówiąc potocznie „jakoś to będzie”. Nic bardziej mylnego! To właśnie dodatkowe elementy stylizacji świadczą o jej wielkości i o guście właścicielki.

W noc sylwestrową nie wahajmy się podkreślić swojej urody lśniącymi kryształkami Swarovskiego (posiadającymi oczywiście metkę jubilerska potwierdzającą ich autentyczność), by błyszczeć w sposób wyjątkowy. Zapowiada się szampańska zabawa!