Wczytuję dane...

Koń na biegunkach – zwykła zabawka, mała huśtawka!

Koń na biegunkach – zwykła zabawka, mała huśtawka!

Wydawać by się mogło, że dziś, w dwudziestym pierwszym wieku, kiedy dzieciaki mają do wyboru tysiące nowoczesnych zabawek i akcesoriów, koń na biegunach nie będzie zbyt ciekawą propozycja dla kilkulatków. To jednak nieprawda, bo jego powodzenie nadal jest ogromne!

Koń na biegunach – i jest zabawa!

Wiadomo jednak, że współczesne zabawki nieco różnią się od tych produkowanych dwadzieścia czy trzydzieści lat temu. Dziś kładzie się (i bardzo słusznie) duży nacisk na ich bezpieczeństwo, są one zatem stworzone wyłącznie z wysokiej jakości materiałów i przy użyciu innowacyjnych technik. Wszystko po to, by dzieci mogły bawić się wesoło, a ich rodzice mogli być spokojni o ich zdrowie i bezpieczeństwo.

Aktualnie coraz więcej uwagi poświęca się także temu, by propozycje skierowane do maluchów były multifunckyjne, by niczym za dotknięciem czarodziejskiej różdżki zmieniały się na oczach dzieci. Tak stało się w tym przypadku – koń na biegunach od marki Clementoni to interaktywny egzemplarz, obok którego nie można przejść obojętnie!

Stworzona z wielką dbałością o szczegóły, bajecznie kolorowa, z dźwiękami oraz światełkami – z taką propozycją po prostu nie sposób się nudzić! Dzięki konikowi dziecko niejako mimochodem poznaje kolory, kształty oraz litery. W opinii psychologów nauka poprzez zabawę to najlepsze, co można maluchowi zafundować! Ta dwujęzyczna zabawka magicznie zmienia się z bujaczka w chodzik, stając się propozycją na relatywnie długi czas.

Skonstruowano ją w ten sposób, by dziecko nie wywróciło się razem z nią, by było bezpieczne i mogło poznawać świat z nieco innej niż zwykle perspektywy. Projektanci konika dołożyli wszelkich starań, by był on atrakcyjny pod względem wizualnym i jednocześnie pełen ciekawych funkcji. To będzie ulubiona dziecięca zabawka!

Prostota i nowoczesność w jednym!

Konia na biegunach od kultowej marki Clementoni bez wahania nazwać można idealnym połączeniem tego, co klasyczne i sprawdzone (wszak owa forma zabawi znana jest powszechnie od wieków) z tym, co nowoczesne w przyciągające dziecięcą uwagę. Wszystko wskazuje na to, że taki właśnie mariaż cech jest najlepszy!

By się bujać, śmiać i poznawać świat!

Już roczne dziecko stać się może właścicielem tej niezwykłej zabawki – co na pewno wzbudzi jego wielką radość. Jesteśmy przekonani, że koń na biegunach w formie interaktywnej to idealne rozwiązanie na miarę naszych czasów. Zwykła zabawka, mała huśtawka, a rozkołysze, rozbawi!