Wczytuję dane...

Myszka Minnie – ulubienica dziewczynek od Disneya!

Wcielaj się w rolę słodkiej Minnie!

Przygody Myszki Minnie śledzone są na ekranach telewizorów z nabożnym wręcz skupieniem. Nie powinna nikogo więc dziwić rosnąca popularność zabawek i gadżetów dla dzieci związanych właśnie z tą postacią. Wszak dziewczynka, która właśnie obserwowała z wypiekami na twarzy przygody swojej ulubionej bohaterki, na pewno chciałaby kontynuować jej przygody we własnym pokoiku, wcielając się w rolę przeuroczej myszy. I jest to oczywiście możliwe!

Myszka Minnie – baw się z nią!

Z punktu widzenia małych dziewczynek najważniejszym jest, by zabawka im się podobała, żeby robiła na nich wrażenie pod względem wizualnym, żeby była mięciutka i przyjemna w dotyku. Zapewne doskonale wiedzieli o tym wszystkim projektanci zatrudnieni w marce IMC, przygotowując postać śpiącej beztrosko Minnie. Niech się jednak nikomu nie wydaje, że jest to zwyczajna przytulanka, jakich wiele! To bowiem nowoczesna i stworzona z dbałością o każdy detal zabawka interaktywna, która stanie się bohaterka dziecięcych zabaw!

Co potrafi robić nasza myszka? Wydaje zabawne odgłosy, kiedy naciśniemy jej brzuszek. Chrapie podczas snu (co wzbudza w dzieciach niesamowitą wesołość), jednak kiedy postawimy ją, będzie ziewała (bo zapewne jej drzemka trwała zbyt krótko). Urocza bohaterka Disneya ma ogromną szansę na to, aby stać się ukochaną zabawką kilkulatki, jej przyjaciółką, kompanką i powiernicą największych sekretów.

Zadbano o stronę wizualną tej propozycji, będzie więc pięknie dekorowała dziewczęcy pokoik. Ale to nie wszystko, jej producent pamiętał też o tym, by była to zabawka w pełni bezpieczna dla jej małej właścicielki. Użyto zatem wyłącznie najwyższej jakości materiałów, przytulanka opatrzona jest stosownymi certyfikatami i atestami. Jednocześnie pragniemy przestrzec wszystkich rodziców przed kupowaniem zabawek na osiedlowych bazarkach. Okazuje się bowiem, że tam bardzo często mamy do czynienia z materiałami niewiadomego pochodzenia, które, jak powszechnie wiadomo, potencjalnie mogą być kancerogenne. Uważajmy zatem, na to, dbając zarazem o dobro naszych pociech!

Myszka Minnie – wesoła, piękna zabawka dla dziewczynki!

Jeśli chcemy sprezentować kilkulatce zabawkę, która zajmie ją na bardzo długi czas – cudowna Minnie wydaje się być strzałem w dziesiątkę. Z okazji Bożego Narodzenia, urodzin, Dnia Dziecka…albo też zupełnie bez okazji, bo przecież lubimy spełniać marzenia dzieci nie tylko od święta!