Wczytuję dane...

Prezent na roczek. Co wybrać?

Prezent na roczek. Co wybrać?

Ten dzień jest wyjątkowy. Dziecko kończy roczek. Są życzenia, jest świętowanie, impreza w gronie rodziny bliższej lub także dalszej, słynna zabawa polegająca na rozsądzaniu, kim będzie w przyszłości…i są prezenty. No właśnie, co ciekawego warto kupić dziecku na roczek? Co będzie zabawką ciekawą pod względem wizualnym i jednocześnie edukacyjną? Na co się zdecydować? Już to sprawdzamy!

Prezenty na roczek do 100 złotych

Jeśli założyliśmy sobie, iż nasz budżet na ten cel wynosi 100 złotych, spokojnie wybierzemy coś interesującego. Poszukajmy takiej zabawki, dzięki której dziecko będzie mogło rozwijać swoje umiejętności. Muzyczna Świecąca latarenka to propozycja marki Fisher Price, obok której wprost nie sposób przejść samodzielnie. Zróżnicowana muzyka wydobywająca się z zabawki, a do tego piękne, delikatne światełka, które dziecko obserwuje z wielkim zainteresowaniem – oto jest sposób na znakomity urodzinowy prezent, na który nie wydamy więcej niż 100 złotych!

Prezenty na roczek do 150 złotych

Jeśli dysponujemy kwotą 150 złotych, możemy pomyśleć o stylowym Stoliku interaktywnym. Dzięki tej znakomitej propozycji połączenie zabawy z nauką stanie się faktem! Bajecznie kolorowy stolik interaktywny pomoże w poznawaniu liter, cyfr oraz kolorów, Interaktywna propozycja marki Clementoni na to model typu 2w1. Zabawka śpiewa i mówi w języku polskim, będzie zatem nie lada gratką dla każdego roczniaka. Zapowiadają się długie godziny wspaniałej zabawy w najlepszym stylu!

Oryginalny Zbieracz klocków również może być zakupiony przez osoby, których budżet na ten cel wynosi maksymalnie 150 złotych. Zabawka to idealne połączenie pojazdu (dzięki któremu wszystkie klocki magicznym wręcz sposobem zostaną zebrane), oraz klocków. Co za oszczędność miejsca w pokoiku dziecięcym, świetna propozycja!

Prezenty do 200 złotych

Za kwotę rzędu 200 złotych możemy sprawić roczniakowi nie lada gratkę! Jeździk od Fisher Price z motywem straży pożarnej to prezent, który sprawi dziecku mnóstwo frajdy, jesteśmy o tym przekonani. Staranne wykonanie, wielofunkcyjność, a do tego dodatkowe elementy, jak chociażby walkie-talkie…oto jest sposób na świetną zabawę!

Ciekawy prezent na roczek za 200 złotych to także interaktywna zabawka. Tego typu propozycje bardzo pomagają dzieciom w ćwiczeniu nowych umiejętności, wyzwalają także empatię. Dziecko zachwyca się tym, że zwierzątko interaktywne wydaje z siebie dźwięki, że macha główką czy też otwiera oczka. Sprawmy mu więc tkai upominek z okazji pierwszych urodzin, bo naprawdę wato!