Wczytuję dane...

Autobusem w świat - pojazdy zabawkowe

Autobusem w świat - pojazdy zabawkowe

Jazda autobusem może być dla dziecka ogromną frajdą, wielką przygodą, sposobem na to, by poznawać świat z nieco innej niż dotąd perspektywy. Maszyna pokaźnych rozmiarów zabiera z sobą wielu pasażerów, co z pewnością także nie ujdzie uwadze kilkulatka. Na którym przystanku będą wysiadać? Czy dodatkowe osoby jeszcze wsiądą czy już nie? Na te i setki innych pytań na pewno każdy kilkulatek będzie poszukiwał odpowiedzi. I z pewnością chętnie zajmie się zabawką – autobusem!

Jedziemy przed siebie!

Jesteśmy przekonani, że zabawa z kolorowym autobusem w roli głównej przyniesie mnóstwo frajdy. Głównie chłopcom, bo nie ukrywajmy, że to oni zdecydowanie częściej od swoich rówieśniczek interesują się motoryzacją. Producenci zabawek dołożyli wszelkich starań, aby przygotować mnóstwo interesujących propozycji dla wielu grup wiekowych!

Autobus sterowany zdalnie, z pilotem z efektami dźwiękowymi do złudzenia przypominający ten z rzeczywistego świata - przegubowy pojazd to na pewno marzenie niejednego kilkulatka. Propozycja ta dedykowana jest już trzylatkom, które z pewnością będą nim zafascynowane. Do wyboru jest kilka wersji kolorystycznych, która okaże się najciekawsza według Twojego dziecka?

Solidnych rozmiarów autobus turystyczny od marki Dickie to zapowiedź wielogodzinnej zabawy. Kilkulatek będzie z pewnością wcielał się w rolę jego kierowcy, prowadząc pojazd w dalekie rejony świata. Ten typ autobusu kojarzy się szczególnie z wyjazdami na wakacje, koloniami, z ciekawymi wojażami połączonymi ze zwiedzanie, każdy kilkulatek chce zatem być jego właścicielem!

Wielbiciele kultowej już świnki Peppy także będą usatysfakcjonowani. Urocza bohaterka ma bowiem okazję udać się do szkoły charakterystycznym błękitnym autobusem, a to wszystko dzięki znakomitemu zestawowi przygotowanemu przez markę TM Toys. Jest także w sprzedaży nieco większy komplet, w którym zawiera się w także budynek szkoły oraz więcej figurek. Który zatem wybrać? Oto jest pytanie!

A może coś dla maluchów?

Już półroczne dziecko może zapoznawać się z przeróżnymi środkami lokomocji, w tym z autobusem. W jaki sposób? Dzięki bajecznie kolorowej, przygotowanej wyłącznie z bezpiecznych dla zdrowia materiałów wieży od Clementoni. Z pewnością będzie ona w stanie zainteresować malucha na długi czas, rozwijając jego zdolności manualne oraz koordynację ręka-oko. W komplecie znajdują się naklejki, dzięki którym każdy pojazd będzie miał wesoły uśmiech.

Świetna zabawa dla dzieci w każdym wieku!

Już maluszki mogą zajmować się z zachwytem zabawką – autobusem, starsze nieco dzieci także doceniają tego typu propozycje. Pozwalają one bowiem na kreowanie rzeczywistości w dowolny sposób, na tworzenie całego mnóstwa historii związanych z tymi pojazdami.

Pamiętajmy jednocześnie, aby zawsze proponować naszym pociechom tylko takie zabawki, które uznamy za bezpieczne. Czyli jakie? Te od wiodących producentów, którym można zaufać. Certyfikaty i stosowne atesty to bowiem nie wymysł, ale konieczność. Nie chcemy nawet wyobrażać sobie, z czego mogą być wykonane zabawki kupowane na lokalnych bazarkach bez jakiejkolwiek kontroli. Bezpieczeństwo dzieci to wszak priorytetowa kwestia. Pozwólmy im więc bawić się kolorowymi, wspaniałymi autobusami najwyższej jakości!