Wczytuję dane...

Pieski Chi Chi Love – który najlepszy?

Pieski Chi Chi Love – który najlepszy?

Dzieci uwielbiają zwierzęta. Uroczy piesek jest dla nich nierzadko cudownym przyjacielem. Z doświadczenia niejednego rodzica wiadomo jednak, że nie zawsze można sobie pozwolić na żywego zwierzaka w domu (choćby z powodu alergii na sierść). W takim przypadku można jednak sprawić, by w nieco innej formie pojawił się on w przestrzeni domowej. To także świetna opcja sprawdzenia, czy dziecko marzące o czworonogu naprawdę będzie się nim opiekowało. Proszę Państwa, przedstawiamy pieski Chi Chi Love!

Interaktywna zabawa to świetna sprawa!

Piesek interaktywny na pewno będzie wiernym kompanem dziecka. Poruszą główką, reaguje jak prawdziwy szczeniaczek, wesoło macha ogonkiem – można zachwycić się od pierwszego wejrzenia! To jeszcze nie wszystko, bez problemu zareaguje na każdą z dwunastu komend, jakie wystosuje o niego mały właściciel. Jest słodki, uroczy, śliczny!

Marka Simba dedykowała tę zabawkę dziewczynkom (bo to one zwykle się owymi pieskami zachwycają) w wieku od pięciu lat. W komplecie otrzymujemy także torbę, w której czworonożny przyjaciel będzie przenoszony.

Posiada on specjalną obrożę z identyfikatorem na wypadek, gdyby się zgubił. Zna pewno jednak tak się nie stanie, bo jego kilkuletnia właścicielka podczas rozlicznych spacerów pilnowała go na pewno będzie niczym oka w głowie. I bardzo dobrze, trzeba dbać o bezpieczeństwo swojego pupila.

Chi Chi Love to propozycja idealna dla dzieci. Ale także dorośli muszą docenić szereg jej zalet. Niezwykle ważne jest to, że interaktywny pluszak powstał wyłącznie z najwyższej jakości materiałów, zatem spokojnie można powierzyć go dziecku do zabawy. Wybór zabawek od znanych producentów to gwarancja bezpieczeństwa. Zupełnie inaczej wygląda sytuacja w przypadku nabywania ich na lokalnych bazarkach. Boimy się choćby pomyśleć, z czego dostępne tam egzemplarze mogą być wykonane.

Zadbaj o swojego nowego pieska!

Uroczy piesek interaktywny powinien oczywiście świetnie się prezentować, dlatego też wizyta w salonie piękności przyda mu się bez dwóch zdań. Zostanie on starannie umyty, potem wysuszony i wyczesany. W komplecie znajduje się całe mnóstwo akcesoriów, które ową pielęgnację ułatwią. Piesek natomiast na zakończenie wizyty dostanie w nagrodę ciasteczko, był bowiem bardzo grzeczny i cierpliwy!

Chi Chi Love patentem na gwiazdkowy prezent

Przedświąteczny czas to ten moment, w którym zastanawiamy się, co takiego przyniesie naszym dzieciom radość. Jakie prezenty warto wybrać, by cieszyły naprawdę? Co takiego powinien przynieść Mikołaj? Na wszystkie te pytania odpowiedź jest jedna i brzmi: Chi Chi Love!