Wczytuję dane...

Dora i przyjaciele – bardzo edukacyjna bajka dla dzieci

Dora i przyjaciele – bardzo edukacyjna bajka dla dzieci

Ten serial animowany od kilku już lat bije rekordy popularności. Dzieciaki wprost uwielbiają Dorę oraz jej towarzyszy i bardzo chętnie śledzą losy całej tej wesołej gromadki. Perypetie małej mieszkanki Playa Verde, jej czterech koleżanek i kolegi stały się na tyle rozpowszechnione, że powstały zabawki inspirowane animacją. I one są niezwykle modne!

Dora – urocza dziewczynka z mnóstwem pasji!

Koniecznie musimy wspomnieć też o animacji Dora poznaje świat, i ona bowiem stała się inspiracją do stworzenia interesujących zabawek, które dzieciaki pokochały. Przygody owej bohaterki są tak interesujące, że ta bajka edukacyjna doczekała się naprawdę imponującej liczby odcinków.

Jakie konkretnie zabawki inspirowane ukochana bajką przygotowali dla dzieci producenci? Wiodąca marka Fisher Price już dla dzieci w wieku lat trzech stworzyła zestaw ze śpiewającą Dorą. Elementy dźwiękowe przyciągają do tej propozycji te dzieci, które uwielbiają serialową piosenkę i bardzo chętnie ją nucą.

To jednak nie wszystko, urocza Dora przeżywa szereg rozmaitych przygód! Czasami jeździ kolorowym skuterem, nie zapominając oczywiście o zabraniu na wycieczkę swego ukochanego pieska. Wielobarwny pojazd mnie przed siebie, a zabawa jest przednia!

A może zaskakujące, magiczne zmiany w kolorze włosów naszej urokliwej bohaterki? Nie ma problemu, Kąpielowa Dora z fioletowym pasemkiem po zanurzeniu się w wodzie przeobrazi się w bohaterkę z kosmykiem różowym. Da dzięki temu mnóstwo emocji swojej małej właścicielce, jesteśmy o tym przekonani!

Dawka sportu także się przyda! Dora gimnastyczka świetnie przygotuje się do zawodów wtedy, kiedy jej mała właścicielka odpowiednio o to zadba. Mówiąca lalka na pewno przyniesie całe mnóstwo radości, a wymyślanie jej ciekawych ćwiczeń będzie wielką przyjemnością!

Dora w prezencie gwiazdkowym? To jest świetna myśl!

Animacje Dora i przyjaciele oraz Dora poznaje świat cieszą się wielkim powodzeniem. Przygody bohaterki śledzone są w niejednym polskim domu z zapartym tchem. Zatem gdyby Dora w którymś z interesujących wydań pojawiła się pod choinkowym drzewkiem w roli gwiazdkowego prezentu, na pewno przyniosłaby całą masę radości. Bohaterka tej edukacyjnej bajki jest na tyle interesująca, że zabawa nią stanie się wielką przygodą. W pojedynkę, w gronie koleżanek lub z członkami rodziny – perypetie Dory będą naprawdę niesamowite!