Wczytuję dane...

Samochody zabawkowe nie tylko dla chłopców

Samochody zabawkowe nie tylko dla chłopców

W dzisiejszych czasach pozbyliśmy się w zasadzie rozgraniczenia, które mówiło, że dziewczynki bawią się lalkami, zaś chłopcom dedykowane są samochody. Rzesza psychologów dziecięcych twierdzi bowiem, że warto pokazywać najmłodszym przeróżne rodzaje zabawek i dzięki temu dawać im okazję do wybrania sobie tego, co naprawdę im odpowiada. I bardzo dobrze, że tak właśnie jest!

Sposób na świetną zabawę!

Barbie to ulubiona lalka bardzo wielu dziewczynek. Już od sześćdziesięciu lat ta wyjątkowa postać zachwyca, nie tracąc swojej popularności. Oczywiście wyprodukowano całe mnóstwo akcesoriów i gadżetów, dzięki którym zabawa ową lalką jest jeszcze wspanialsza. W zdecydowanej większości utrzymane są one w różowej gamie barw – wszak niejeden mała księżniczka ten kolor preferuje najbardziej.

Całe godziny upłyną na wesołej zabawie (w pojedynkę, z rówieśnikami albo z rodzicami), kiedy kamper Barbie pojawi się w dziecięcych czterech kątach. I bardzo dobrze, bowiem dzięki temu kilkulatka może rozwijać swoją kreatywność (wymyślając ciągle nowe przygody ukochanej lalki podczas jej podróży kamperem), wcielać się w przeróżne role i ciągle poznawać coś nowego.

Urocza lalka Evi także doczekała się swojego wakacyjnego pojazdu, którym może udawać się na wojaże w najdalsze rejony kraju i świata. Z bardzo różnorodnym wyposażeniem, z wieloma elementami dodatkowymi, z szeregiem akcesoriów oraz z lalką w komplecie. Zestaw ten wykonany został z ponadprzeciętną dbałością o detale. Jego producent zadbał o to, by już dziewczynki w wieku od lat trzech (bo im zabawkę dedykowano) otrzymały możliwość wspaniałej i bezpiecznej zabawy. Ta druga cecha jest szczególnie istotna z punktu widzenia rodziców, którzy dbają bardzo o to, by wszystkie zabawki ich dzieci były wykonane z materiałów wysokiej jakości, opatrzone stosownymi certyfikatami.

Przydrożne zabawkowe food tracki z pysznymi lodami w upalne dni to w dzisiejszych czasach norma. Pojawiają się w większych i mniejszych miastach, czym cieszą bardzo wszystkich (ale dzieci szczególnie). Dlatego właśnie pojawiła się i tego typu wersja dziecięcej zabawki. Interaktywny kamper lodziarnia to propozycja bajecznie kolorowa, stworzona przez znakomitego polskiego producenta, idealna do tego, by spędzać czas w pojedynkę albo w gronie rówieśników. Różowy pojazd z efektami dźwiękowymi i świetlnymi to znakomita okazja do tego, by bawić się swoimi ukochanymi lalkami. Kreowanie wielu ciekawych historii i fascynujących przygód to wszak domena kilkuletnich dzieci!

To będzie wymarzony gwiazdkowy prezent!

Już niebawem brodaty święty odwiedzał będzie domy, by przynieść dzieciom wymarzone prezenty. Idziemy o zakład, że kamper Barbie czy kamper lodziarnia to propozycje, które pojawią się pod choinkowym drzewkiem nierzadko. I bardzo dobrze bo to oznacza, że zabawy będzie co niemiara!