Wczytuję dane...

Gra w duchy, czyli Łowcy Duchów

Gra w duchy, czyli Łowcy Duchów

Idealna, by trenować szybkość, refleks i koncentrację. Ciekawa i nieoczywista pod względem wizualnym. Z nutką tajemnicy, z odrobiną adrenaliny oraz ogromną dawką dobrej zabawy. Gra Łowcy Duchów to kultowa już propozycja od kultowej marki Epee. Dzieciaki uwielbiają polować na duchy!

Straaasznie ciekawa gra!

Trzeba przyznać, że twórcom tej zdobywającej coraz większą popularność gry zręcznościowej nie zabrakło kreatywności podczas jej obmyślania. Otrzymujemy bowiem propozycje, która wyróżnia się na tle innych. Przede wszystkim dlatego, że mamy tutaj do czynienia z postaciami duchów. Gdzie się one pojawiają? Na ścianie! Czaszka (stanowiąca niejako centrum rozgrywki) wyświetla je na powierzchni ścian oraz na suficie. Zadaniem uczestników zabawy jest złapanie jak największej liczby owych stworków poprzez zestrzelenie ich laserowym pistoletem.

Gra posiada aż trzy różne stopnie trudności, które można dostosować do wieku dziecka oraz jego umiejętności. W wersji podstawowej mamy w zestawie jeden pistolet. Jednak owa gra strategiczna posiada także wariant dwuosobowy, w przypadku którego można urządzać sobie ekscytujące starcia.

Gra Łowca Duchów dedykowana jest dzieciom, które ukończyły szósty rok życia. Ciekawy, nowoczesny i nieoczywisty wygląd przedmiotów wchodzących w jej skład sprawia, że kilkulatki uwielbiające historie o duchach będą zachwycone!

Dla każdego rodzica priorytetem jest to, aby jego dziecko mogło bawić się zawsze w sposób bezpieczny i niezagrażający jego zdrowiu. W tym przypadku użyto wyłącznie atestowanych materiałów najwyższej jakości, by była to propozycja, którą każdy ze spokojem da swojemu dziecku. W kontekście rakotwórczych substancji występujących niekiedy w plastiku niewiadomego pochodzenia tak ważnym jest, aby kupować produkty wiodących producentów. Nikt nie chce bowiem narażać swojego dziecka, prawda?

Ta ciekawa gra na dwie osoby zapewni interesujące i niebanalne spędzenie wolnego czasu. Pomoże w ćwiczeniu koncentracji i refleksu, a to bardzo ważne dla kilkuletnich dzieci. Jeśli chodzi o gry duchy, ta propozycja z pewnością znajduje się na podium, jeśli chodzi o zaskakujące podejście do tematu.

Szukasz gwiazdkowego prezentu? Już go masz!

Jeżeli ktoś poszukuje idealnego upominku gwiazdkowego dla dziecka, którego pasjonują opowieści o duchach, już go znalazł. Gra strategiczna od marki Epee będzie idealnym rozwiązaniem. Na pewno już wkrótce uda się wyłapać wszystkie duszki skaczące wesoło po ścianach. To będzie strasznie ciekawa zabawa!