Wczytuję dane...

Strażak Sam – największe zestawy zabawkowe od Simby

Strażak Sam – największe zestawy zabawkowe od Simby

Dziś niemalże każdy kilkulatek pragnie zostać strażakiem. W czasach dawniejszych działo się tak po poznaniu historii o pewnym Wojtku, dzisiaj jednak bohaterowie dziecięcych bajek się zmienili. Słynny Sam to postać, którą zna zapewne każdy rodzic kilkuletniego chłopca (wszak dziewczynki znacznie rzadziej pasjonują się jeżdżeniem na sygnale do pożarów i gaszeniem ich). Producenci zabawek doskonale zdają sobie sprawę z tego, iż przygody bohatera wzbudzają u dzieci mnóstwo pozytywnych emocji. Przygotowują zatem szereg zabawek związanych z ukochaną postacią ze znanej kreskówki. Poznajmy największe zestawy zabawkowe dla małych fanów wesołego strażaka!

Duży zestaw do zabawy z serii Strażak Sam – dużo zabawy!

Strażak Sam i jego przyjaciele z wielkim zaangażowaniem oddają się zadaniom do wykonania. Chcą pomagać innym i udaje im się to bardzo dobrze. Takie scenariusze są bardzo pozytywne z punktu widzenia rozwoju dziecka, które uczy się dzięki temu empatii i tego, że warto wspierać słabszych.

Remiza Strażak Sam nie bez powodu znajduje się na liście marzeń wielu kilkuletnich chłopców w naszym kraju. Pozwala na to, by godzinami bawić się wspaniale. Na szczęście i z punktu widzenia rodziców jest to świetny produkt. Pracownicy marki Simba zadbali bowiem o to, by był on odpowiednio certyfikowany i atestowany, stworzony wyłącznie z materiałów wysokiej jakości, a zatem bezpieczny dla zdrowia. Aż boimy się pomyśleć, z czego produkuje się plastikowe zabawki niewiadomego pochodzenia, które sprzedawane są na lokalnych bazarach…

Jeśli w grę wchodzi Strażak Sam, zabawki są dzisiaj dostępne w bardzo wielu egzemplarzach. Mniejsze i większe zestawy, pojazdy, budynki związane z ową profesją – zadbano o to, by miłośnicy przygód o dzielnym strażaku mogli być w stu procentach usatysfakcjonowani z tego, co otrzymują.

Natomiast rok 2019 to czas na kolejną propozycję uznanej marki Simba i mega duża XXL remiza strażacka, która jest w pełni wyposażonym centrum dowodzenia.

Kreatywne zajęcie na długie godziny ze Strażakiem Samem

Wcielanie się w role konkretnych postaci, wymyślanie niezliczonej ilości scenariuszy pomocy słabszym, ćwiczenie umiejętności aktorskich – nie sposób nie docenić szeregu pozytywów wiążących się z zabawą zestawami związanymi z popularną bajką. Komplet Jupiter Strażak Sam ze stacją ratunkową to propozycja z cyklu 2w1. Efekty świetlne i dźwiękowe, które zastosowano, oczarują każdego kilkulatka. Mnóstwo akcesoriów oraz możliwość takiego rozłożenia strażackiego wozu, aby stał się on profesjonalną platformą ratunkową – widać wyraźnie, iż kreatywność twórców osiągnęła najwyższy poziom!

Pomysł na prezent dla fana przygód dzielnego strażaka!

Przed nami czas Bożego Narodzenia, a zatem i obdarowywania dzieci upominkami. Wszystko wskazuje na to, iż niejednemu wielbicielowi zmagań strażaka Sama Mikołaj przyniesie w tym roku wymarzony prezent. Mnogość bajecznie kolorowych i przygotowanych z wielką pasją zestawów zachwyci nawet najbardziej wymagających. Niech więc staną się one tegorocznymi upominkami, bo przyniosą całą masę radości!