Wczytuję dane...

Mistakos – gra zręcznościowa w układanie krzesełek

Mistakos – gra zręcznościowa w układanie krzesełek

Gry zręcznościowe to nie lada gratka. W niebanalny sposób można dzięki nim wyćwiczyć refleks i zdolności manualne, bawiąc się przy tym świetnie. Genialne w swojej prostocie, wymyślane po to, by można było spędzać czas wesoło i z dużą dawką uśmiechu na twarzy. Ich popularność stale rośnie, a producenci ciągle przygotowują dla nas nowe, bardzo ciekawe propozycje. Czas zatem na to, by poznać Mistakos. Oto jest bowiem gra zręcznościowa, która skradła serca starszych i młodszych!

Gra z kolorowymi krzesłami – gwarancja udanej zabawy!

Propozycja znanej wszystkim marki Trefl Mistakos to stuprocentowa gwarancja miłego spędzenia czasu w kameralnym raczej gronie (gra w podstawowej wersji jest bowiem przeznaczona minimalnie dla jednego, maksymalnie zaś trzech uczestników). Obmyślono dwa jej warianty, by urozmaicić rozgrywki. Pierwszy sposób zabawy to nic innego, jak układanie krzesełek w wybranym przez siebie kolorze w ten sposób, by tylko jedno z nich dotykało blatu. Wedle drugiego patentu gry należy pozbyć się swoich krzesełek jak najszybciej, to bowiem gwarantuje zwycięstwo.

Mistakos to propozycja przygotowana w podstawowej wersji oraz w opcji extra ( w tym drugim przypadku graczy jest 2-4). Zabawa w układanie kolorowych krzesełek może być niezwykle wciągająca, czasami rundy potrafią ciągnąć się całymi godzinami, wzbudzając mnóstwo emocji. W rozgrywce mogą brać udział dzieci w wieku od lat pięciu (te młodsze nie mają jeszcze na tyle koordynacji zdolności manualnych i możliwości kontrolowania ruchów swoich rąk, by dobrze szło im w grze). Grać można zarówno w przestrzeni domowej, jak i poza nią, bo wystarczy tylko kawałek blatu, na którym krzesełka będą układane.

Gra ciekawa, wciągająca i … bezpieczna!

Odpowiedzialni rodzice zwracają uwagę na to, by ich dziecko otoczone było zabawkami bezpiecznymi. W tym przypadku na szczęście nie mają powodów do obaw, marka Trefl przygotowała grę z materiałów wysokiej jakości. Stosowne atesty certyfikaty to pewność tego, iż w procesie produkcji nie użyto plastiku niewiadomego pochodzenia, który, jak powszechnie wiadomo, może być rakotwórczy.

Można zatem z powodzeniem składać zamówienie na grę i czekać na to, by trafiła ona do naszego domu. To świetny sposób na spędzenie leniwego weekendowego poranka albo też ciągnącego się długo jesiennego wieczoru.