Wczytuję dane...

Bajka Świnka Peppa podbija serca dzieci

Bajka Świnka Peppa podbija serca dzieci

Tę uroczą postać z animacji z powodzeniem nazwać już można kultową. Świnka Peppa cieszy się ponadprzeciętną popularnością wśród najmłodszych, nie ma także zapewne rodzica kilkuletniego dziecka, który od swojej pociechy nie słyszałby czegoś o tym przemiłym stworzeniu. Nic więc dziwnego, że gdy tylko na ekranie pojawi się odcinek owej brytyjskiej produkcji, zapada cisza. Najmłodsi bowiem przechodzą w tryb oglądania. Ale na oglądaniu się nie kończy, fani tej postaci uwielbiają zabawki, akcesoria i gadżety związane z Peppą.

Figurki i spółka, czyli świnka Peppa w natarciu!

Siła tkwi w prostocie– producenci zabawek z pewnością doskonale zdają sobie z tego sprawę. Wiedzą wszak, że to właśnie figurki ukochanych postaci z bajek są bazowymi elementami dziecięcych zabaw. Zabaw niezwykle kreatywnych, dodajmy, bowiem dzieciaki potrafią całymi godzinami obmyślać kolejne przygody świnki i jej kompanów, wcielając się w różne postaci (i ćwicząc tym samym zdolności interpersonalne, mowę oraz rozwijając swoje umiejętności aktorskie).

Oczywiście na samych figurkach zabawa się kończy, wszak warto bohaterce zagwarantować także odpowiedni pojazd oraz inne gadżety. Prym wiedzie tu z pewnością autobus świnki Peppy, czyli pojazd ze sprytnie otwieranym dachem, który może pomieścić aż trójkę uroczych bohaterów kreskówki. Prócz tego środka lokomocji urokliwa postać ma także do dyspozycji chociażby pociąg albo kamper. Zestaw z kamperem to także dobry pomysł, wszak dzięki nim dziecko będzie mogło wymyślać coraz to nowsze przygody Peppy podczas wakacyjnych wojaży.

Bezpieczeństwo na pierwszym miejscu!

Oczywiście dla dzieci najważniejszą kwestią jest wygląd zabawek, które otrzymują. Rodzice jednak muszą wykazać się znacznie większą odpowiedzialnością, dbając o to, by wszystko, czym bawią się ich pociechy, było bezpieczne dla zdrowia. Na szczęście bajecznie kolorowa świnka Peppa w formie figurki oraz dopasowane do niej pojazdy i akcesoria to modele, które z powodzeniem można kilkulatkom udostępnić do zabawy. Marka TM Toys słynie ze stosowania wyłącznie najwyższej jakości materiałów, które są w stu procentach bezpieczne dla zdrowia dzieci i nie powodują alergii. Podróbkom z bazarków należy natomiast powiedzieć stanowcze „nie”, boimy się bowiem nawet myśleć, z czego i w jakich warunkach je wyprodukowano.

Gwiazdkowy prezent? Tak!

Figurka w czerwonym kubraczku (najlepiej zakupiona w komplecie z którymś z kolorowych pojazdów) to wprost wymarzona opcja gwiazdkowego podarunku dla każdego małego fana opowieści o śwince. A może lepiej wybrać domek lub mobilne centrum medyczne? To już pozostawiamy pod rozwagę każdego rodzica, który pragnie wywołać zadowolenie na twarzy swojej pociechy dzięki takiemu właśnie prezentowi. Zapakowany w kolorowy, szeleszczący wesoło papier i umieszczony od choinką – już sobie wyobrażamy, jaką eksplozję radości wywoła!