Wczytuję dane...

Konie Schleich – w czym tkwi ich fenomen?

Konie Schleich – w czym tkwi ich fenomen?

Konie to zwierzęta wyjątkowe. Mają w sobie elegancję, dostojność, niezwykłą szlachetność. Doceniają to nie tylko dorośli, dzieci także przepadają za rżącymi przyjaciółmi. Wizyty w stajni oraz próby jazdy konnej warto wzbogacić o coś jeszcze. Zabawa pięknymi, przygotowanymi z dbałością o detale figurkami koni może być naprawdę fascynująca!

Dla każdego coś interesującego!

Konie Schleich to propozycja kultowego producenta zabawek, który zdecydował się na to, by przybliżyć nieco dzieciom temat owych niezwykłych stworzeń. Do wyboru mamy szereg figurek, z których każda jest przedstawicielem innej rasy. Jest zatem ogier Pintabian, klacz rady Quarter czy Morgan. Urocze źrebięta także wydają się tylko czekać na to, by ruszyć do galopu. Dziecko interesujące się światem koni na pewno poprzez zabawę będzie w stanie w łatwością przyswoić sobie ich nazwy oraz dostrzec charakterystyczne cechy, które odróżniają konkretną rasę od innej. Z wielkim zainteresowaniem posłucha także na pewno opowieści rodziców na temat ich miłości do tych szlachetnych zwierząt, jeśli podzielają oni pasję swoich pociech.

Możliwość kreowania rzeczywistości, przybierania różnych ról, nauki poprzez zabawę – nie sposób wymienić w jednym zdaniu wszystkich zalet, jakie związane są z owymi wyjątkowymi figurkami. Na nich jednak producent nie poprzestał. Konie muszą bowiem znaleźć się w bezpiecznej zagrodzie, tam będą mogły posilić się, napić i odpocząć po treningu, jaki im zafundowano na wybiegu.

By rozbudzić w dziecku prawdziwą pasję!

Figurki koni mają to do siebie, że do złudzenia przypominają te prawdziwe, występując jedynie w ich pomniejszonej formie. To zapewne jeden z powodów ich rosnącej popularności. Ponadto są w pełni bezpieczne dla zdrowia dzieci, bo wykonane wyłącznie z najlepszych materiałów, opatrzone atestami.

Niebagatelne znaczenie ma również to, że można z powodzeniem bawić się nimi w przestrzeni domowej (w pojedynkę lub w gronie rówieśników czy z rodzicami), ale nie tylko tam. Figurki koni zabrane na spacer do parku, na wizytę u kolegów czy do samochodu nie zajmą dużo miejsca, a pozwolą na bardzo kreatywne i pełne wrażeń spędzenie czasu.

Bardzo przystępne ceny idą tutaj w parze z perfekcją wykonania. Konie Schleich to możliwość zebrania całej kolekcji tych pięknych stworzeń i wielogodzinnych zabaw. Trwałe, solidne i wytrzymałe figurki to nie zabawka, która po kilku dniach wyląduje w kącie pokoju dziecięcego, zapomniana kompletnie i niepotrzebna. To unikalne, malowane ręcznie egzemplarze, które przepięknie będą prezentowały się na półce, a zabawa nimi nie będzie mieć końca.

Mustang, źrebak, wierzchowiec, kucyk, klacz – każda figurka to prawdziwe dzieło!