Wczytuję dane...

Eviski czyli małe słodkie laleczki Evi od Simby

Eviski czyli małe słodkie laleczki Evi od Simby

W poprzednich wpisach poruszaliśmy tematy różnych lalek: Barbie, Sfeffi, Enchantimals. Dzisiaj chcielibyśmy przybliżyć Wam temat mniejszych, ok. 12 cm laleczek od Simby, mianowicie lalek Evi (zwanych przez wielu "Eviskami").

Czym charakteryzują się lalki Evi od Simby?

Te małe, urocze lalki to lalkowe dziewczynki, zazwyczaj córeczki Steffi. Evi mają ok. 12 cm wysokości i są do nabycia w:

  • pojedynczych zestawach (np. Evi syrenka ze świecącym ogonem, Evi w kinie, Evi baletnica),
  • w zestawach z akcesoriami (np. Evi wakacyjna przyjaciółka z pieskiem, Evi na rowerze górskim),
  • z pojazdami (np. Evi w kabriolecie, na skuterze),
  • w zestawach ze Steffi (np. rodzinka Kevin, Evi, Steffi lub Steffi i Evi na dobranoc),
  • ze zwierzątkami (np. Evi z konikiem, z pieskiem),
  • w większych zestawach (np. rozkładany kamper Evi).
Wszystkie laleczki Evi mają piękne, długie włosy, które można czesać. Najnowsze modele lalek Evi (np. Evi jazda konna) mają ruchome elementy czyli zginane w kolanach nóżki oraz rączki w łokciach. Dodatkowo dzięki wypustkom można przymocować do rączek Evi różne akcesoria, np. szczotkę do czesania w taki sposób, aby trzymała ją stabilnie. Evi są zawsze uśmiechnięte, mają pogodne miny i pięknie dobrane stroje. Tymi małymi dziewczynkami - zabawkami można bawić się w odgrywanie scenek z życia codziennego. Producent dostarcza wiele wzorów laleczek Evi od ma małych bobasów w wózku, chorej Evi, Evi na placu zabaw, pływającej, uczącej się jazdy konnej, po druhny panny młodej aż po księżniczki.

Laleczki Evi z nowymi funkcjonalnościami

Jak wspomnieliśmy wyżej, laleczki Evi uzyskały nowe funkcjonalności a dziewczynki nowe możliwości zabawy. Wśród tego typu Evi mamy do dyspozycji od drugiej połowy 2018 r. takie zestawy jak:

Na szczególną uwagę zasługuje duży zestaw z kamperem. Jest to jeden z największych zestawów z serii Evi Love jaki dotąd był na rynku. Pamiętacie kamper Barbie? Z pewnością tak. Dlaczego Evi ma być gorsza? Również ma swój rozkładany pojazd kamper z wieloma akcesoriami jak np. kuchnia, łazienka, łóżko, basen z palmą, schody. Zaproś swoje lalki Steffi i małe Evi (koleżanki Barbie oczywiście też) i relaksujcie się w tym wspaniałym, bogato wyposażonym kamperze Evi. 
A oto jak wygląda ten fascynujący zestaw z kamperem.
https://modino.pl/rozkadany-kamper-evi-simba-5733275
A oto pozostałe laleczki Evi ze zginanymi rączkami i nóżkami:
https://modino.pl/lalka-evi-wakacyjna-przyjaciolka-simba-5733272
https://modino.pl/lalka-evi-na-rowerze-gorskim-simba-5733273
https://modino.pl/lalka-evi-na-kursie-jazdy-konnej-simba-5733274