Wczytuję dane...

Elsa i Anna z bajki Frozen Kraina Lodu – jakie lalki wybrać?

Elsa i Anna z bajki Frozen Kraina Lodu – jakie lalki wybrać?

Mam tę moc, mam tę moc – tak śpiewa niemal każda dziewczynka (i niejeden chłopiec) w naszym kraju. Bajka o krainie skutej lodem stała się obecnie kultowa i nie ma chyba osoby, która by o niej nie słyszała. Trzeba przyznać, że ten film animowany Disneya trafia do serc, a dzięki ciekawym utworom muzycznym wplecionym w opowieść jego oglądanie to prawdziwa przyjemność. Trudno zatem dziwić się temu, że producenci zabawek postanowili wypuścić na rynek egzemplarze inspirowane bajką. Rozchodzą się one niczym świeże bułeczki. Główna bohaterka Elsa oraz jej siostra Anna jako lalki? Tak, zdecydowanie tak!

Najmodniejsze lalki Frozen pełne niezwykłości

Zdecydowanie więcej dostępnych egzemplarzy przedstawia Elsę, jednak myliłby się ten, kto sądziłby, że każdy z nich jest do siebie bliźniaczo podobny. Projektanci zadbali o to, by można było znaleźć zarówno idealny model dla miłośniczek przytulanek, jak i fanek lalek w typie Barbie.

Wyposażono owe bajkowe postaci w szereg dodatkowych funkcji oraz niezwykłych umiejętności, dzięki czemu zabawa nimi przeradza się w najprawdziwszą śnieżną przygodę. Kreatywności z pewnością nie zabrakło twórcom marki Hasbro. Stworzyli oni bowiem postać Elsy, która jest w stanie wypuścić w powietrze śnieżne gwiazdki, zachwycając szczerze jej małą właścicielkę.

Nie zapomniano także o bogatej warstwie muzycznej owej bajki, tworząc główną bohaterkę w formie lalki z melodią. To jednak jeszcze nie koniec niespodzianek, bowiem płatki śniegu znajdujące się na jej sukni będą świeciły wspaniale, budząc podziw. Cóż za wspaniała propozycja do zabawy zarówno samodzielnej, jak i tej w gronie przyjaciółek!

Pluszowe wydanie Elsy także cieszy się niemałym powodzeniem. Jest to bowiem lalka zaskakująco miękka i miła w dotyku, stać się może powiernicą dziecięcych sekretów oraz znakomitą towarzyszką spacerów. Charakterystyczna peleryna i niebieska sukienka to jej znaki rozpoznawcze.

Nie możemy wszak zapominać o Annie, siostrze Elsy, którą także udało się wiernie odwzorować twórcom zabawek. Rudowłosa bohaterka na pewno pobudzi kreatywność jej kilkuletniej właścicielki, zachęcając ją niejako do tworzenia kreatywnych opowieści i niesamowitych historii.

Lalki inspirowane bajką to strzał w dziesiątkę!

Kiedy dziewczynka staje się właścicielką lalki z owej kultowej serii, nie posiada się z radości. Historia owa staje się przyczyną do tergo, by przez wiele godzin bawić się wesoło i kreatywnie. Który z dostępnych w naszym sklepie egzemplarzy inspirowanych bajką najbardziej przypadł Wam do gustu?