Wczytuję dane...

Wymarzony kamper Barbie

Wymarzony kamper Barbie

Dziewczynki kochają lalki Barbie. Bawiąc się nimi przeżywają niezwykłe przygody, rozwijając tym samym wyobraźnię i swoją własną kreatywność. Chcą też, by ich ukochane lalki żyły w jak najlepszym z bajkowych światów. Dlaczego więc nie sprawić Barbie wspaniałej wakacyjnej przygody wymarzonym kamperem? Niech Twoje dziecko pozna życie wagabundy, a wakacyjna podróż z Barbie stanie się niezwykłą zabawą w odkrywanie różnych zakątków świata. To wszystko jest możliwe przy pomocy nowego, wymarzonego kamperu dla Barbie. Kamper nie jest zwyczajnym samochodem. To prawdziwy wycieczkowy pojazd. Plusem zabawki jest też to, że kamper z łatwością można zamienić w luksusowy domek na kółkach.

Lukrowy, słodki, różowy kamper

Zabawa lalkami Barbie zawsze jest udana. Wymarzony wakacyjny kamper pozwoli na biwakowanie w różnych miejscach i kreowanie nowej przestrzeni. Samochód dla lalek został zaprojektowany w charakterystycznym słodkim różowym kolorze. Kamper ma ruchome koła, w kabinie zostały umieszczone dwa fotele z pasami bezpieczeństwa – miejsce dla dwóch lalek Barbie, poza tym pojazd rozkłada się. Dzięki temu zdecydowanie zwiększają się możliwości zabawy pojazdem. Aby samochód przekształcić w oryginalny domek dla lalek, wystarczy tylko nacisnąć przycisk znajdujący się na dachu pojazdu. Wtedy automatycznie boczny panel otwiera się, a dach podnosi, natomiast sam pojazd wydłuża się z przodu i z tyłu. Tak powstaje przestrzeń do zabawy o długości ponad 60 centymetrów. Wakacyjny domek na kółkach jest wyposażony w stolik i krzesełka, garderobę (tu zmieszczą się ulubione stroje Barbie), łazienkę, kuchnię. Ma też funkcjonalną sypialnię oraz oryginalny basen ze zjeżdżalnią! Biwak będzie więc udany w każdym miejscu i czasie. Kamper Barbie jest na tyle dużym pojazdem, że z powodzeniem mogą nim podróżować cztery lalki Barbie, a także znajdzie się miejsce i dla Barbie Girl (lalki należy dokupić osobno, nie ma ich w zestawie wymarzonego kamperu). Pojazd zapewnia dziecku mnóstwo doskonałej zabawy i atrakcji na wiele godzin.

Niekończąca się zabawa

W jaki sposób Twoje dziecko może bawić się kamperem? Przede wszystkim pojazd biwakowy gwarantuje aktywną zabawę poprzez pokonywanie różnych tras (przy okazji można uczyć się zasad ruchu drogowego) i samo podróżowanie z miejsca na miejsce. Pojazd to domek, w którym można nocować i mieszkać. Są tutaj wygodne hamaki i miejsca do snu (podwójne łóżko z poduszkami i pościelą). Lalki mogą także bawić się w basenie, a kąpielom i zjeżdżaniu do wody nie będzie końca. Jako akcesoria posłużą estetyczny basen i zjeżdżalnia ze schodkami. Dziecko dowie się także, na czym polega biwakowanie. Zestaw pozwala bowiem urządzić ognisko (jest tu miejsce na ognisko, jak również patyczki z piankami do opiekania na przykład kiełbasek). A lalki mogą zjeść tak przygotowaną kolację przy stoliku. W kamperze jest także świetnie wyposażona kuchnia, doskonała garderoba i niezwykle urządzona łazienka.

Wymarzony kamper Barbie to funkcjonalna zabawka, która jest dedykowana nawet dla małych dzieci – w wieku od 3 lat.

Inne kampery dla lalek

Nie tylko Barbie może poszczycić się swoim wymarzonym pojazdem. Również laleczka Evi ma swój kamper, wakacyjny pojazd, w którym spędza miłe chwile z przyjaciółkami. Oto on, spójrzcie jaki wspaniały.