Wczytuję dane...

Tomek i przyjaciele – jakie zabawki dla 3-latka?

Tomek i przyjaciele – jakie zabawki dla 3-latka?

Animowany serial telewizyjny, który dzieciaki szczerze pokochały – opowieści o lokomotywach okazują się być ulubionymi w przypadku wielu kilkulatków. Tomek i inne lokomotywy (zarówno spalinowe, jak i parowe) zaskarbiły sobie przyjaźń najmłodszych, dlatego też firma Fisher Price zdecydowała się na stworzenie serii zabawek o ich przygodach. I bardzo dobrze, że tak się stało, bo kultowe postaci z animacji cieszą się ponadprzeciętnym powodzeniem! Co warto wybrać dla trzylatka z serii zabawek Tomek i Przyjaciele?

W świecie parowozów – zabawki z bajki podbijają świat!

Zabawki z serii Tomek i Przyjaciele cieszą się dziś coraz większym powodzeniem. Nie dziwi nas to, są przecież bajecznie kolorowe, mają szereg interesujących funkcji i dodatków, dzięki którym odgrywanie scenek z kultowej animacji staje się wielką, wspaniałą przygodą. Każdy trzylatek będzie na pewno zachwycony, kiedy w jego kolekcji znajdzie się zestaw torów. Oczywiście w jego skład obowiązkowo wchodzi lokomotywa Tomek, ale nie tylko ona. Pojawia się także wielki i mały robot – dzięki nim zabawa jest jeszcze bardziej interesująca! Tego typu zestaw to gwarancja wielogodzinnego, kreatywnego zajęcia. Wszystkie elementy wykonano z najwyższej jakości materiałów, są one w stu procentach bezpieczne dla zdrowia małego miłośnika parowozów.

Zabawki Tomek i przyjaciele to także nieduże, kompaktowe modele, które kilkulatek z powodzeniem będzie mógł zabrać z sobą na spacer, na plac zabaw czy też na wycieczkę. Warto wiedzieć, że jeśli dziecko ma w posiadaniu kilka pojazdów, może z powodzeniem je połączyć, jest to możliwe dzięki magnetycznym elementom.

Tomek i przyjaciele – gwarancja wspaniałej zabawy!

Widać wyraźnie, iż projektanci zabawek z tej serii nie próżnują, ciągle proponują oni trzylatkom jakieś ciekawe, niebanalne i zaawansowane technologicznie rozwiązania. Bo czy można było się spodziewać, że wśród zestawów z uroczymi parowozami w roli głównej znajdzie się także komplet z robowyrzutnią? Trzeba przyznać, że rozwiązanie jest bardzo oryginalne, a możliwość własnoręcznego wystrzelenia robota dzięki użyciu specjalnej dźwigni zafascynuje każdego z chłopców.

Zestaw pozwalający na spuszczanie głazów po skonstruowanej w tym celu rampie to także model z chęcią dla trzylatków wybierany. Projektanci zastosowali tutaj ciekawe rozwiązania, które pozwalają na to, by zajmować się kompletem z wielką radością i satysfakcją.

Rodzicom powinno z pewnością spodobać się to, iż ich pociechy mogą się owymi zestawami bawić zarówno w pojedynkę (kreując przeróżne historie wesołych parowozów całymi godzinami), jak i w gronie rówieśników. Rozwijają one wyobraźnię, niejako przy okazji poszerzając wiedzę na temat historii kolei. Bajecznie kolorowe, wyposażone w szereg interesujących opcji, odnoszące się w sposób bezpośredni do kultowych postaci z animacji – idealne!