Ach, co to był za ślub! Barbie i Ken jako Państwo Młodzi

Ach, co to był za ślub! Barbie i Ken jako Państwo Młodzi

Chyba każda mała dziewczynka zastanawia się czasami nad tym, jak będzie wyglądał jej ślub, jaką suknię włoży, jakim pojazdem będzie się wtedy wraz ze swym wybrankiem poruszała, ilu gości się pojawi. Tak, dzieciaki wprost uwielbiają naśladować dorosłych, a kiedy mają okazję uczestniczyć w ceremonii ślubnej i przyjęciu weselnym, są wprost zachwycone. Chętnie przenoszą wspomnienia z tych momentów do swoich codziennych zabaw. Zaręczyny, przedślubne przygotowania oraz ten wielki dzień jak najbardziej zasługują na to, by zostały zaaranżowane w codziennych zabawach dziewczynek!

Barbie i Ken - zapraszamy do radosnej zabawy!

Mało kto wie, że stworzona przez Ruth Hadler najbardziej kultowa lalka świata skończyła w tym roku 60 lat. Jej popularność jednak nie mija, bowiem firma Mattel ciągle wypuszcza na rynek nowe wydania. I przyznać trzeba, że ślubny duet naszej bohaterki z eleganckim Kenem wypada naprawdę zachwycająco! Zadbano o elegancję pary, o jej wspaniałe stroje, dzięki którym odgrywanie ślubnych scenek stanie się fascynującą przygodą. Jest to opcja zarówno samodzielnej zabawy, jak i kreowania romantycznych historii w gronie przyjaciółek.

Dla każdej kilkulatki „księżniczkowa”, bogato zdobiona i pełna czaru suknia ślubna to absolutna konieczność na tak ważną okazję. Dlatego też nasza urocza Barbie prezentuje się w roli Panny Młodej wprost zjawiskowo! Jej suknia wygląda tak, jak gdyby stworzył ja któryś z wiodących projektantów, uzupełnieniem kreacji staje się cudowny welon, bukiet oraz biżuteria. Zadbano o detale, dlatego też muszka jej wybranka jest idealnie dopasowana pod względem kolorystycznym do jej outfitu. Czy jakakolwiek dziewczynka może nie być szczerze zachwyconą tą wyjątkową parą?

ken pan młody

barbie panna młoda

Ślubne historie, czyli najpiękniejsza Para Młoda

Dziewczynki kochają świat Barbie, co do tego nie mamy najmniejszych nawet wątpliwości. Lubią jej wydania sportowe, związane z zajęciami domowymi, z hobby, z życiem zawodowym czy też z modą. Jednak para Barbie i Ken na ślubnym kobiercu bardzo często wygrywa wszelkie zestawienia, wszak zabawa w kreowanie tej wspaniałej ceremonii i hucznego przyjęcia jest jedną z ulubionych w przypadku kilkulatek. Świat fantazji będzie miał tutaj pole do popisu, a historie pomieszane z dziewczyńskimi marzeniami staną się pretekstem do wspaniałej zabawy. Olśniewająca Barbie oraz przystojny Ken to Para Młoda niczym z żurnala. Dopracowane postaci, które stworzono wyłącznie z bezpiecznych dla zdrowia materiałów, dbałość o detale – nic więc dziwnego, że dziewczynki oszalały na punkcie tych zakochanych i marzą o tym, by stać się posiadaczkami tych lalek!