Wczytuję dane...

Jakimi pojazdami porusza się Strażak Sam?

Jakimi pojazdami porusza się Strażak Sam?

Żółte spodnie i hełm, a do tego niebieski uniform…Strażak Sam to ulubieniec niemalże każdego kilkulatka. Waleczny, pełen energii, zawsze uśmiechnięty i gotowy na to, by nieść pomoc pokrzywdzonym – idealny bohater sprawiający, że i mai chłopcy marzą o tym, by zostać strażakami. Nic więc dziwnego, że ilość gadżetów i akcesoriów z ukochanym bohaterem dziecięcym stale się powiększa. Gdyby komuś wydawało się, że Sam (jak każdy strażak) będzie poruszał się wyłącznie klasycznym wozem strażackim, jest w wielkim błędzie. Producenci zabawek dziecięcych w pełni zadbali bowiem o to, by nie brakowało mu różnorodnych środków lokomocji.

Czym przyjedzie dziś Strażak Sam?

Na to pytanie wbrew pozorom niełatwo odpowiedzieć, bowiem dziecięcy bohater ma do wyboru szereg różnorodnych opcji. Nawet wspomniany już wóz strażacki dostępny jest w kilku wersjach (między innymi w fantastycznej opcji Jupiter Deluxe od Simby z podnośnikiem czy też z pilotem). To jednak jeszcze nie koniec niespodzianek, może on bowiem pojawić się na quadzie. Na pewno w ten sposób łatwiej będzie mu dotrzeć do trudno dostępnych miejsc. Ulubieniec chłopców ma do dyspozycji także helikopter, który w przypadku skomplikowanych akcji okaże się nieodzownym elementem. Jego żółta barwa rzuca się w oczy, model wyposażony jest w rozwijaną linę z hakiem.

Dzielny Strażak Sam niekiedy wybiera się na akcje również autem terenowym. Producent zadbał, by samochód posiadał amortyzatory, dzięki którym pojazd porusza się w kierunku góra-dół, gdy dziecko na niego naciśnie. Nie zawsze Sam ma do czynienia typowo gaśniczą akcją, wszak niekiedy jest do rozwiązania innego typu problem w miasteczku. Dlatego bardzo przydaje mu się także nowoczesna łódź ratownicza posiadająca syrenę alarmu. Dzięki niej na pewno uda się uratować z opresji wszystkich tych, którzy tego potrzebują. Skuter ratowniczy Juno (którym porusza się dzielny strażak Elvis, przyjaciel Sama), może być z powodzenie stosowany także podczas nocnych akcji, posiada bowiem odpowiednie oświetlenie. Pojazd z ruchomą kierownicą oraz wieloma akcesoriami to kolejna ciekawa propozycja do kolekcji.

juno strażak sam

Zwykle w zestawach pojawiają się także figurki dzielnych bohaterów oraz dodatkowe elementy, które bardzo się przydadzą podczas niejednej akcji gaśniczej. Stają się one coraz bardziej rozbudowane, dzięki czemu małym fanom dzielnego Sama nigdy nie zabraknie powodów do radości, zawsze znajdzie się coś, co mogliby dołączyć do swojej imponującej kolekcji. Specjaliści marki Simba doskonale wiedzą, co spodoba się kilkuletnim fanom dzielnego przedstawiciela straży pożarnej.

Strażak Sam to prawdziwy zuch!

Każdy kilkulatek zna zapewne świetnie słowa piosenki rozpoczynającej kolejny odcinek przygód nieustraszonego Sama. Na pewno będzie zachwycony, mogąc skompletować w swoim pokoju pojazdy i akcesoria z kolekcji Strażaka Sama.