Wczytuję dane...

Figurki Shopkins jakie wybrać dla dzieci?

Figurki Shopkins jakie wybrać dla dzieci?

Shopkins to seria figurek do kolekcjonowania. Nie są to jednak zwykłe figurki. Są one bardzo precyzyjnie wykonane, o co troszczy się ich producent – firma Formatex. Każda z figurek Shopkins jest starannie zaprojektowana. Zarówno proces powstawania pomysłów na nowe wzory Shopkinsów, jak i każdy z etapów ich produkcji odbywa się z myślą o satysfakcji ich odbiorców czyli dzieci. Tak - dzieci, także chłopców, bo nie jest to wbrew pozorom zabawka tylko dla dziewczynek. Te niewielkich rozmiarów figurki (ok. 4-5 cm) mają słodkie buźki i żywe kolory. Figurki Shopkins tematyką nawiązują do świata zakupów. Są to owoce, warzywa, sprzęty używane w sklepach jak wózki czy koszyki o oryginalnym designie. Dostępne są już nawet pojazdy Shopkins Cutie a kto wie czym nas jeszcze zaskoczy producent.

Zabawa figurkami Shopkins stwarza wiele możliwości do kreatywnego spędzenia czasu. Ograniczeniem jest tu tylko wyobraźnia dzieci, a jak wiadomo – tej naszym pociechom nie brakuje. Tak więc poza kolekcjonowaniem Shopkinsów, przeznaczeniem Shopkinsów może być też zabawa w odgrywanie scenek ze świata zakupów, wymienianie się figurkami, łączenie poszczególnych zestawów i serii. Jako, że Shopkinsy znane są przez dzieci na całym świecie to powstały filmiki (powszechnie dostępne na kanale YouTube), w których mali kolekcjonerzy pokazują swoje zdobycze w postaci figurek Shopkins oraz to w jaki sposób się nimi bawią. Zaprezentowana jest na tych filmikach kreatywność i wyobraźnia dzieci, której pozazdrościć mogą dorośli.

Jakie zalety ma zabawa figurkami Shopkins?

  • pobudza wyobraźnię dziecka,
  • kształtuje jego kreatywność,
  • pozwala wcielić się w rolę dorosłego pokazując codzienne obowiązki,
  • dostarcza wiele radości,
  • uczy zasad wymiany i negocjacji w celu osiągnięcia zamierzonego planu,
  • nie są to drogie zabawki,
  • producent okresowo dostarcza na rynek nowe serie Shopkinsów, co sprawia, że dzieci z zaciekawieniem oczekują nowych wzorów a zabawa nie ma końca.

Jakie Shopkins wybrać?

Wybór Shopkinsów jest spory. Od dwupaków po największe zestawy tematyczne. Figurki podzielone są na serie tematyczne, np. owoce, wakacje. Oczywiście jest dla dziecka olbrzymią frajdą łączenie różnych serii, co również polecamy dla urozmaicenia zabawy. Cena Shopkinsów kształtuje się od kilkunastu zł do ponad 100 zł za największe zestawy. Warto kupić dziecku na początek zestaw tematyczny, a później w miarę powiększania kolekcji dokupować figurki w wielopakach, np. popularne 5paki czy nawet 20paki. Jeśli figurki są zdublują to zawsze można wymienić się z innymi małymi kolekcjonerami Shopkinsów lub też dać komuś w prezencie, gdyż są one ładnie i estetycznie zapakowane.

Gdzie można kupić Shopkins?

Te słodziarskie figurki Shopkins są do nabycia w naszym sklepie internetowym. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Figurki Shopkins